Silesion.PL

serwis informacyjny

Artur Szpilka i Michał Materla o występie w freakowych organizacjach MMA w wywiadzie Tomasza Sarary

Artur Szilka i Michal Materla o wystepie w freakowych organizacjach MMA w wywiadzie Tomasza Sarary

Artur Szilka i Michal Materla o wystepie w freakowych organizacjach MMA w wywiadzie Tomasza Sarary

Tomasz Sarara w wywiadzie z zatytułowanym “O debiucie Artura w MMA z pierwszej ręki | Rozmowa Artur Szpilka, Michał Materla” wypytywał znanych Artura Szpilkę i Michała Materlę o plany na 2022 rok.

Jeśli chodzi o MMA, mam jakieś propozycje cały czas gdzieś coś tam się odbywa poza kulisami. Sportowa organizacja i freakowa, ale wiadomo że freakowa, nietyle freakowa walka, tylko sportowa walka – odpowiedział Artur Szpilka na pytanie Tomasza Sarary (7:55 w załączonym materiale).

– Nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań, mało tego, jako osoba, która przez pół swojej kariery właściwie walczyłem za darmo, bądź dokładałem do tego całego biznesu, czyli jeździłem na galę i koszta przejazdu, dojazdu, hotelu, itd kosztowały więcej niż wygrana. Robiłem to z pasji i z tego, że kocham ten sport. Dzisiaj te organizacje freakowe mają takie budżety, że nie skorzystać z takiej okazji to szkoda. – powiedział w wywiadzie Michał Materla z Tomaszem Sararą (8:37 w załączonym materiale).

Cały wywiad dostępny jest na kanale Youtube Tomasza Sarary:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024