Silesion.PL

serwis informacyjny

Arka w sieci. Setki tysięcy żółto-niebieskiego zasięgu

Arka Gdynia

Arka Gdynia

Arka Gdynia to znana wszystkim w Polsce marka piłkarska, ale to także blisko 180 tys. obserwujących we wszystkich portalach społecznościowych i miliony reakcji!

Stwierdzenie “Arka Gdynia jest wszędzie” ma wiele znaczeń. Jednym z nich są portale społecznościowe, na których obecność i aktywność to dziś niezwykle istotna kwestia – szczególnie z punktu widzenia klubu piłkarskiego.

Żółto-niebieskie profile są na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTubie czy LinkedInie. Każdy z portali odpowiada innej specyfice, w którą się wpisujemy:

– na Facebooku i Twitterze przeczytacie najświeższe informacje prosto z szatni wszystkich zespołów Arki. Dowiecie się, jakie treści publikujemy na oficjalnej stronie, przeczytacie o najważniejszych komunikatach oraz wskazówkach dotyczących choćby sprzedaży biletów.

– Kanał na YouTube otworzy przed Wami serię wyprodukowanych filmów: konferencje, wywiady, kulisy z meczów, vlogi czy materiały promocyjne. Idealnym uzupełnieniem będzie również odwiedzenie Instagrama, bo tam czekają zdjęcia z meczów, różnego rodzaju grafiki czy zapowiedzi produkcji filmowych.

LinkedIn to z kolei idealna odpowiedź biznesowa: informujemy tam o nawiązywaniu współpracy z kolejnymi partnerami.

To tylko przykłady, bowiem profile społecznościowe Arki Gdynia dostarczają niezliczoną ilość tak zwanych materiałów premium. Łącznie jesteśmy w urządzeniach mobilnych i komputerach blisko 180 tys. użytkowników – tyle wynosi suma obserwujących nas we wszystkich platformach społecznościowych.

Na prężnie działających kanałach prowadzona jest codzienna komunikacja z Kibicami. Wszystko po to, by hasztag #ArkaRazem tworzył relacje również w świecie wirtualnym.

Polecamy:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author