Silesion.PL

serwis informacyjny

Apple TV+ kod promocyjny na 2 miesiące gratis dla nowych i powracających uzytkowników

Plan rodzinny fot. Apple TV+

Obejrzyj nowy oryginalny film Apple, “Plan rodzinny”, z dwoma bezpłatnymi miesiącami. Mark Wahlberg wciela się w zabójcę, który stał się tatą, wyruszającego w podróż, by ocalić swoją rodzinę.

2 miesiące bezpłatnie, następnie odnawia się po cenie obowiązującej w Twoim regionie miesięcznie. kliknij w TEN specjalny link, przekierowujący do promocji.

fot. Apple TV+

Kod traci ważność 18 stycznia 2024 r. Tylko nowi i kwalifikowani powracający subskrybenci. Jest to kod promocyjny i nie jest przeznaczony do odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie wymieniony w przypadku zgubienia lub kradzieży. Obowiązuje tylko tam, gdzie dostępna jest usługa Apple TV+. Wymaga Apple ID z zapisaną metodą płatności. Usługa Apple TV+ odnawia się po cenie obowiązującej w Twoim regionie miesięcznie po promocji, aż do jej anulowania. Obowiązują Warunki i Polityka prywatności Apple; zapoznaj się z warunkami obowiązującymi w Twoim kraju pod adresem https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ww/. Nie można łączyć z innymi ofertami zapewniającymi dostęp do tej samej usługi. Wymagany minimalny wiek w zależności od kraju. Musi znajdować się w kraju odpowiadającym witrynie sklepu, w którym realizujesz kod. Wymagane kompatybilne produkty i usługi. Apple TV+ jest znakiem usługowym firmy Apple Inc.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024