Silesion.PL

serwis informacyjny

Anglia-Dania: Extra bonusy w SuperBet za zdarzenia w tym meczu

Anglia Dania Extra bonusy w SuperBet za zdarzenia w tym meczu

Anglia Dania Extra bonusy w SuperBet za zdarzenia w tym meczu

Dodatkowe bonusy za każde zdarzenie (bramkę, rzut rożny, kartkę i spalony) w meczu półfinałowym Anglia – Dania.

Zarejestruj konto w zakładach bukmacherskich Superbet z tego specjalnego linku z kodem LEGBUK,, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej kwocie 50 zł aby zawrzeć swój pierwszy zakład za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z meczu Anglia-Dania, a otrzymasz dodatkowe bonusy za każde wydarzenia w tym meczu. To nie wszystko! Na start otrzymujesz bonus 50 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz Cashback do 500 zł.

 • Kwota bonusu uzależniona będzie od wydarzeń, które będą miały miejsce w w/w meczu:
  • 5 PLN – każda bramka strzelona w meczu.
  • 2 PLN – każdy rzut rożny podyktowany/wykonany w meczu.
  • 3 PLN – każda żółta kartka pokazana w meczu.
  • 10 PLN – każda czerwona kartka pokazana w meczu.
  • 3 PLN – każdy spalony w meczu.
   Na przykład, jeśli mecz zakończy się wynikiem 2:0, będzie 10 rzutów rożnych, 3 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 5 spalonych, kwota bonusu wyniesie: 10 PLN + 20 PLN + 9 PLN + 0 PLN +15 PLN = 54 PLN

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

REGULAMIN BONUSU „Extra bonusy w SuperBet za zdarzenia w meczu Anglia-Dania”

Warunki przyznania nagrody w promocji Extra bonus:

 1. W celu otrzymania nagrody Extra bonus gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 05.07, a 07.07.2021 roku.
 2. Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz ANGLIA – DANIA, rozgrywany 07.07.2021 roku, w ramach Mistrzostw Europy. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
 3. Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w mecz.
 4. Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu. Z promocji wykluczone są także kupony zawarte przy użyciu oferty Super Kursy.
 5. Oferta promocyjna dotyczy regulaminowego czasu gry (dogrywka i karne wykluczone). Ostatecznym źródłem naliczenia bonusu w tej promocji będzie oficjalna strona federacji UEFA.
 6. Kwota bonusu uzależniona będzie od wydarzeń, które będą miały miejsce w w/w meczu:
  • 5 PLN – każda bramka strzelona w meczu.
  • 2 PLN – każdy rzut rożny podyktowany/wykonany w meczu.
  • 3 PLN – każda żółta kartka pokazana w meczu.
  • 10 PLN – każda czerwona kartka pokazana w meczu.
  • 3 PLN – każdy spalony w meczu.
   Na przykład, jeśli mecz zakończy się wynikiem 2:0, będzie 10 rzutów rożnych, 3 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 5 spalonych, kwota bonusu wyniesie: 10 PLN + 20 PLN + 9 PLN + 0 PLN +15 PLN = 54 PLN
 7. Extra bonus zostanie aktywowany do 72 godzin od zakończenia promocji.
 8. Extra bonus może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 9. Gracz może skorzystać z Extra bonusu tylko raz.
 10. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady obrotu Extra bonusem:

 1. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować Extra bonus . W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach oferty Extra bonus nie zostaną aktywowane.
 2. Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra bonus zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 3. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu Extra bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 4. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Extra bonusu będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 5. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania Extra bonusu na osobę trzecią.
 6. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty Extra bonusu. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.
 7. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
 8. Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania Extra bonusu, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
 9. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 10. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
 11. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 12. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 13. Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
 14. Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 15. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest Extra bonus .
 16. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 17. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Extra bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 18. Jeżeli okres trwania Promocji Extra bonus upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 19. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania Extra bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 20. Gracz może anulować Extra bonus kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
 21. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować Extra bonus oraz związane z nim wygrane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Extra bonus tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
 23. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Superbet to legalnie działający w Polsce bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet oraz na urządzanie zakładów wzajemnych
w punktach naziemnych Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024