Silesion.PL

serwis informacyjny

Ambasadorzy TOTALbet esport, czyli Kuba “KubiK” Kubiak oraz Maciej “Morgen” Żuchowski

Jeśli interesujecie się esportem, z pewnością znacie tych dżentelmenów.

Jeśli dopiero zaczynacie się interesować, oni pomogą Wam się wtajemniczyć. Miło nam przedstawić esportowych ambasadorów TOTALbet – oto Kubik i Morgen.

“Kubik”, a właściwie Jakub Kubiak (na zdjęciu z lewej), to były profesjonalny zawodnik Counter-Strike: Global Offensive. Występował między innymi w takich organizacjach jak noMERCY oraz Alsen Team. Po zakończeniu kariery zawodniczej został trenerem oraz komentatorem esportowym. Pracuje również jako analityk w organizacji Virtus.pro.

Maciej Żuchowski “Morgen” jest jednym z najbardziej doświadczonych komentatorów esportowych w Polsce. Związany ze sceną Counter-Strike’a od początków jej kształtowania. Komentował najważniejsze wydarzenia sceny CS:GO. Razem tworzą znany i lubiany duet komentatorów, tzw. casterów.

Wspólnie z ambasadorami TOTALbet zaplanowali wiele aktywności w serwisach Facebook, Twitter i Youtube. Skorzystamy z wiedzy i doświadczenia Kubika i Morgena, analizując szanse zespołów przed najważniejszymi meczami. Ambasadorzy zaangażują się w tworzenie zakładów specjalnych na wydarzenia esportowe. Nie zabraknie też konkursów z gamingowymi nagrodami.

Przypominamy, że od kilku tygodni na stronie TOTALbet funkcjonuje serwis dedykowany esportom, gdzie postawić można niemal na wszystko, co dzieje się gamingowych arenach. Każdy nowy gracz otrzymuje od 25 zł na darmowy zakład!

Zapowiada się więc emocjonujący, esportowy czas w TOTALbet. Ambasadorom i Graczom życzymy samych rund na fullu i wielu efektownych fragów!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author