Silesion.PL

serwis informacyjny

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil Łaszczyk na gali Fame MMA 17

Amadeusz Ferrari Roslik vs Kamil Laszczyk na gali Fame MMA 17 2023

Amadeusz Ferrari Roslik vs Kamil Laszczyk na gali Fame MMA 17 2023

Największy freak w Polsce kontra zawodowy pięściarz z nieskazitelnym rekordem 32-0. Ale, ale… walka odbędzie się na zasadach MMA. Kto wjedzie i rozjedzie? Gala FAME 17 odbędzie 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena w Krakowie. Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższą środę, 4 stycznia o 20:00! Sprawdź Supergame: Fejm.

Amadeusz “Ferrari” Roślik zadebiutował na na drugiej gali Fame MMA wygrywając z Sylwestrem Tkoczem w pierwszej rundzie. Drugą walkę na gali Fame MMA 3 przegrał z Dawidem Malczyńskim decyzją sędziów. Kolejną porażkę odniósł na gali FAME MMA 4 przegrywając z Adrianem Polańskim także decyzją sędziowską. W rewanżowej walce z Adrianem “Polakiem” na gali Fame MMA 7 został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie rywala. Fame MMA 8 to kolejna porażka, tym razem z Maksymilianem Wiewiórką. Amadeusz Roślik wygrał podczas Fame MMA 10 z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim. Gala Fame 11 to zwycięstwo Ferrariego z “Filipkiem” przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach. Fame 13 to przegrana “Ferrari” z “Polakiem” przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach. Fame 16 przyniósł Amadeuszowi zwycięstwo z “Hejterem” przez KO (cios pięścią w parterze) w 1 rundzie. Największy zadymiarz Amadeusz Ferrari został wypożyczony z konkurencyjnej federacji Fame MMA do High Leaguena jedną walkę, podczas której znokautował Pawła Bombę już w pierwszej rundzie.

Kamil Łaszczyk to 31-letni polski bokser w kategorii super piórkowej. Pierwsze kroki w boksie amatorskim stawiał w klubie sportowym Gwardia Wrocław w wieku trzynastu lat. Jego pierwszymi trenerami byli Mariusz Cieślak i Grzegorz Strugała. 4 marca 2011 Łaszczyk zadebiutował na zawodowym ringu. W drugiej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Amerykanina Emila Brooksa (0-2-0).

Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański

29-letni Wacław “Wac Toja” Osiecki to to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najbardziej znanym utworem Wac Toja w serwisie YouTube jest kawałek pt. “Kapitan”. Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Wystąpił gościnnie m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona.

35-letni Sebastian Fabijański jest aktorem, znanym m.in. z filmów: Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kobiety mafii, Botoks, Psy 3. W imię zasad czy też serialu Misja Afganistan. Fabijański w 2019 rozpoczął pracę w studio nad pierwszą, solową hip-hopową płytą pt. “Primityw”

Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.
Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości.
Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Konflikt, w którym topór wojenny miał zostać już dawno zakopany, jednak wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nagły zwrot akcji. Efekt? Kolejna walka ląduje w karcie FAME 17

Po której ze stron tego sporu jesteście? No i najważniejsze pytanie… kto z nich zaprezentuje się lepiej w debiucie?

Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!

Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę

Karta walk Fame MMA 17

 • MAIN EVENT Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil Łaszczyk (MMA do 77,1 kg)
 • CO-MAIN EVENT Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański (K-1 catchweight 90 kg)
 • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy (MMA do 70,3 kg)
 • Maksymilian „Wiewór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula (MMA do 83,9 kg)
 • TBA vs TBA
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski (K-1 catchweight 95 kg)
 • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
 • Filip “Filipek” Marcinek vs Robert Karaś (K-1 catchweight 68 kg)
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek (K-1 kat open)
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024