Silesion.PL

serwis informacyjny

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Salt Papi na gali Misfits Boxing & DAZN: X Series 14 w Londynie

Ostatnie tygodnie były czasem pełnym spekulacji i oczekiwań dla fanów freakowych sportów walki. Informacje krążyły o nadchodzącym pojedynku, który miał się odbyć za granicą, ale wielu sceptyków wątpiło w ich prawdziwość. Jednak teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że Amadeusz “Ferrari” Roślik, znany z Fame MMA, stanie do walki wieczoru podczas gali MF & DAZN X Series 014, która odbędzie się 11 maja 2024 r. w Londynie. To ogromny krok dla polskich freak fightów oraz dla samego Roślika, który zmierzy się z międzynarodową gwiazdą Nathaniellem “Salt Papim” Bustamante.

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest postacią dobrze znaną fanom sportów walki, zwłaszcza ze swojego udziału w Fame MMA. Teraz jednak przesuwa granice swojej kariery, przystępując do walki na zasadach bokserskich w prestiżowej organizacji Misfits Boxing. Jego decyzja o debiucie za granicą zapowiada emocjonujący moment dla polskiej sceny sportów walki.

Walka wieczoru, w której wystąpi “Ferrari”, będzie jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń gali. Jego przeciwnikiem będzie Nathaniel “Salt Papim” Bustamante, który, jak sugerują doniesienia, może być trudnym rywalem. Bustamante, choć nie posiada imponującego rekordu jak i Amadeusz, to ma doświadczenie w ringu i z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem.

Nie tylko sportowe umiejętności wchodzą w grę w przypadku tej walki. Bustamante jest również znanym influencerem, który zbudował swoją popularność na platformach takich jak TikTok i Instagram. To dodatkowy element, który nadaje tej walce unikalnego kontekstu i przyciąga uwagę nie tylko fanów sportów walki, ale także szerokiej publiczności mediów społecznościowych.

Dla Amadeusza “Ferrariego” Roślika, ta walka oznacza również powrót do aktywności po okresie nieaktywności od 10 lutego bieżącego roku. Jego udział w specjalnym turnieju na gali Fame 20 był ostatnim występem przed debiutem w Misfits Boxing. To będzie test jego umiejętności i determinacji, gdy stawi czoła nie tylko nowemu przeciwnikowi, ale także nowemu rodzajowi wyzwania sportowego.

Misfits Boxing X Series 014 obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla fanów sportów walki na całym świecie. Oprócz głównej walki między “Ferrarim” a “Salt Papim”, gala będzie gościć wiele innych emocjonujących pojedynków, w tym powrót brazylijskiej gwiazdy Jully Pocca oraz debiut rapera Mist. To wydarzenie, którego nie można przegapić dla żadnego fana sportów walki.

Reakcje na tę zapowiedź są entuzjastyczne zarówno wśród fanów, jak i organizatorów. Kalle Sauerland, współprezes Misfits Boxing, zachęca do śledzenia wydarzenia, obiecując spektakularny pokaz sportowej rywalizacji. To będzie wieczór, który na długo pozostanie w pamięci fanów sportów walki na całym świecie.

Karta walk gali Misfits Boxing X Series 014

Klasa wagowavsRundy
Waga półciężkaNathaniel “Salt Papi” Bustamantevs.Amadeusz “Ferrari” Roślik– (5)
Waga cruiserJully “Poca” Oliveira (c)vs.Avery “6ar6ie6” Pongracz– (5)
Waga lekka“Mist” Rhys Thomas Sylvestervs.Ryan Taylor– (4)
Waga lekka“King Kenny” Kenny Oghenovo Ojuederievs.Adam Brooks– (4)
Waga lekka“Argentinian King” Ignacio González Kingvs.“Meals With Max” Max McCann– (5)
Waga ciężkaFrankie “Tempo Arts” Love (c)vs.Ben Knights– (5)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024