Silesion.PL

serwis informacyjny

ALDI otwiera drugi sklep w Żorach

Kolejny sklep ALDI w Zorach bedzie zlokalizowany przy Alei Armii Krajowej 29

Kolejny sklep ALDI w Zorach bedzie zlokalizowany przy Alei Armii Krajowej 29

W środę 26 kwietnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI  
w Żorach, który zlokalizowany będzie przy Alei Armii Krajowej 29. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

Na odwiedzających sklep ALDI w Żorach czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci będą mieli okazję skorzystać z ich degustacji. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Żorach znajdą również to coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.”  – mówi Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. 

Sklep w Żorach przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024