Silesion.PL

serwis informacyjny

ALBA Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzów

ALBA Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzow

ALBA Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzow

Grupa ALBA została Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzów.

Nasza współpraca trwa już od blisko 3 lat. Dotychczasowe zaangażowanie naszego Sponsora najpierw przyczyniło się do ustabilizowania sytuacji Klubu, a później do jego odbudowy, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Razem świętowaliśmy pierwszy sukces w postaci awansu „Niebieskich” do II ligi. Wierzę, że 2022 rok przyniesie nam kolejne obopólne korzyści oraz powody do dumy i radości ze sportowych sukcesów Klubu – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów.

W ramach zawartej umowy logotyp spółki ALBA będzie eksponowany na przodzie koszulek meczowych piłkarzy Ruchu, zastępując dotychczasowy znak marki ecoexpress24.pl, należący do Grupy ALBA. Ponadto logotyp Sponsora będzie widoczny na bandach okalających boisko, banerach reklamowych i drukach meczowych. Ruch przeprowadzi też proekologiczne akcje marketingowe adresowane do kibiców, promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia wg zasady zero waste, czyli unikaj powstawania odpadów – wykorzystaj ponownie – segreguj i poddaj recyklingowi odpady, których nie udało się wykorzystać ponownie.

ALBA Group (Grupa ALBA) jest jednym ze światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz obrotu surowcami wtórnymi. ALBA Group jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Z biegiem czasu stała się trzecim pod względem wielkości przedsiębiorstwem w Polsce, oferującym usługi odbioru i zagospodarowania odpadów, oczyszczania oraz z zakresu facility management.


W Polsce Grupa ALBA prowadzi działalność w oparciu o trzy regiony oraz kilkanaście spółek i filii zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zapewnia pracę dla ponad tysiąca osób. Właścicielem spółek ALBA Group w Polsce jest spółka ALBA Polska Sp. z o.o.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author