Silesion.PL

serwis informacyjny

AKO Booster w zakładach bukmacherskich BETFAN – powiększ swoją wygraną

AKO Booster w Betfan

W ofercie zakładów bukmacherskich BETFAN pojawiła się ciekawa promocja dla graczy, którzy preferują stawianie kuponów AKO (Akumulacje). AKO Booster to narzędzie, które pozwala na zwiększenie potencjalnej wygranej w przypadku, gdy na kuponie znajduje się określona liczba zdarzeń. Promocja ta daje graczom szansę na zwiększenie wygranej nawet o 150%! Jak działa ta oferta i jak można z niej skorzystać? Przeczytaj poniższy artykuł, aby poznać szczegóły.

Mechanizm AKO Boostera – Jak to Działa?

Promocja AKO Booster w BETFAN umożliwia zwiększenie potencjalnej wygranej w przypadku kuponów AKO, czyli akumulacji zakładów. Wartość mnożnika jest uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie, które kwalifikują się do promocji. Każde kolejne zdarzenie na kuponie daje graczowi dodatkowy Booster, co może znacząco wpłynąć na ostateczną wygraną.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

W przypadku, gdy kupon AKO zostanie zagrany zgodnie z instrukcjami promocji, a wszystkie zdarzenia odbędą się pomyślnie, gracz może zdobyć dodatkową wygraną nawet o 150%! To okazja, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników akumulacji.

liczba zdarzen AKo Booster betfan

Korzystanie z Promocji – Praktyczny Przykład:

Aby skorzystać z promocji AKO Booster, gracz musi postępować według prostych kroków:

  1. Dodaje dowolne zdarzenie o kursie minimalnym 1.40 na kuponie i wybiera stawkę.
  2. Po dodaniu pierwszego zdarzenia, na kuponie pojawia się informacja zachęcająca do aktywowania AKO Boostera poprzez dodanie kolejnych zdarzeń.
  3. Dodaje przynajmniej kolejne 4 zdarzenia z kursem minimalnym 1.40, zgodnie z instrukcjami podanymi na kuponie.
  4. Na kuponie widoczna jest informacja o aktywowanym AKO Boosterze oraz kwocie potencjalnej powiększonej wygranej.

Jeśli wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną zweryfikowane jako „zielone” (czyli zostaną rozstrzygnięte jako wygrane), gracz otrzymuje wygraną powiększoną o wartość nagrody z Boostera. Co istotne, ta dodatkowa wygrana nie wymaga obracania – jest dostępna od razu na koncie depozytowym gracza.

Nowość w Betfanie: “kopiuju” i “udostepnij” kupon

BETFAN Udostepnij kopiuj kupon

Promocja AKO Booster w zakładach bukmacherskich BETFAN to doskonała okazja dla miłośników akumulacji. Dzięki temu narzędziu gracze mają możliwość zwiększenia swoich potencjalnych wygranych nawet o 150%, co może znacząco wpłynąć na emocje towarzyszące obstawianiu. Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na kuponie i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Szczegółowe informacje oraz regulamin AKO Boostera dostępne są na stronie internetowej zakładów bukmacherskich BETFAN.

1 Postaw kupon

Postaw kupon, na którym znajdzie się co najmniej 5 zdarzeń spełniających warunki promocji. Nie masz pewności, czy kupon kwalifikuje się do AKO Boostera? W widoku przygotowanego kuponu zobaczysz zielony komunikat z informacją, jaki mnożnik Ci przysługuje.

2 Trzymaj kciuki…

Jeżeli wygrasz, otrzymasz większą wygraną – nawet o 150%! Wartość mnożnika jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie kwalifikujących się do promocji. Każde kolejne zdarzenie daje Ci dodatkowy Booster!

3 Zgarniaj więcej!

Wygrałeś? Super! Twoje konto depozytowe zostanie zasilone wygraną powiększoną o wartość nagrody – nie trzeba jej obracać, kasa jest Twoja!

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *