Silesion.PL

serwis informacyjny

Akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna dobiegła końca! Zebrano 39 572 zł!

 Konto Fundacji Dziecięca Fantazja dzieki akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna  zostanie zasilone kwotą 39 572 zł!

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na meczach Fortuna 1 Liga

 

Przypomnijmy: zakłady bukmacherskie Fortuna ruszyły z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna w której za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyszedł na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Liga , zakłady bukmacherskie Fortuna przekaże złotówkę na rzecz Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

Chcemy, żeby jak najwięcej kibiców przychodziło na mecze Fortuna 1 Ligi. Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny powołał do życia akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”, dzięki której każdy, w prosty sposób może dołożyć swoją cegiełkę do pomocy potrzebującym. Liczę na to, że fani przebiją ubiegłoroczne osiągnięcie piłkarzy w ramach akcji „Fortuna za gole” i uda się zebrać jeszcze więcej pieniędzy. Ta akcja angażuje wszystkich: kluby, wraz ze swymi kibicami, mogą pomóc zrealizować dziecięce marzenia – mówi Martyna Pajączek, prezes Fortuna 1 Ligi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author