Silesion.PL

serwis informacyjny

Akcja 24 wraca – sklepy Biedronka w całej Polsce czynne dłużej

Biedronka reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju. Żeby podnieść bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz komfort zakupów, sieć podjęła decyzję o wydłużeniu godzin pracy sklepów.

Od najbliższego weekendu, tj. od soboty 10 października, ponad 40 sklepów Biedronka w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 placówek – do godziny 23:30. To powrót do Akcji 24, która podczas pierwszej fazy pandemii zdała egzamin i umożliwiła robienie bezpieczniejszych zakupów.

Sieć Biedronka podkreśla swoje jasne priorytety, które mają znaczenie zwłaszcza teraz, w niepewnych dla nas wszystkich czasach: dostarczać klientom towary wysokiej jakości w niskich cenach, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort kupujących.

To właśnie dlatego Biedronka postanowiła wydłużyć godziny otwarcia placówek w całym kraju. Już od tego weekendu niemal 2600 sklepów Biedronki działać będzie co najmniej do godz. 23:00, a w najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których jest ponad 3 tysiące w całym kraju.

Wydłużenie godzin otwarcia sklepu wpłynie na mniejszą liczbę klientów w jednym momencie, co zwiększy bezpieczeństwo zakupów – zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Akcję 24 Biedronka po raz pierwszy wprowadziła 1 kwietnia bieżącego roku.

Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo” – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Warto zaznaczyć, że sieć już na początku pandemii wprowadziła wiele zwiększających bezpieczeństwo rozwiązań. To m.in. specjalne osłony kas z pleksiglasu, taśmy wyznaczające dystans między kupującymi, a także rękawiczki jednorazowe lub żele dezynfekujące w sklepach. Sieć umożliwiła także mieszkańcom 21 polskich miast zakupy w wersji online i za pomocą aplikacji mobilnych – dzięki współpracy z Glovo.

Sieć dba też o bezpieczeństwo samych pracowników: do tej pory Biedronka udostępniła pracownikom około 3 mln maseczek jednorazowego użytku oraz około 190000 wielorazowego użytku.

Źródło informacji: Jeronimo Martins Polska S.A.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023