Silesion.PL

serwis informacyjny

Adyen Accelerator 23 – startuje program dla odpowiedzialnych społecznie startupów

startuje program dla odpowiedzialnych spolecznie startupow

startuje program dla odpowiedzialnych spolecznie startupow

Adyen, globalna platforma technologii finansowych, ogłasza rozpoczęcie tegorocznego programu akceleracyjnego. Firmy z regionu EMEA zaangażowane w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, mogą zgłaszać się do programu, by zdobyć szansę na wygranie 30 tysięcy euro i dwóch tygodni mentoringu Adyen. Fintech pokryje koszty zakwaterowania i podróży do siedziby firmy w Amsterdamie dla dwóch przedstawicieli każdego z dziesięciu wybranych przedsiębiorstw.

Najbliższy program odbędzie się w dniach 5-9 czerwca, podczas których dziesięć wybranych na podstawie zgłoszeń przedsiębiorstw weźmie udział w szeregu warsztatów, prezentacji i szkoleń. Intensywne sesje pogłębią praktyczną wiedzę uczestników, poprawią ich umiejętności i zaoferują narzędzia niezbędne do zwiększenia skali działania startupów. Tematyka szkoleń obejmie wachlarz zagadnień, od dopracowania wartości biznesowych, poprzez budowanie strategii wzrostu, siłę opowiadania o marce, aż po sposoby prezentowania się inwestorom.

Adyen Accelerator ucieleśnia naszą podstawową misję, którą jest wsparcie firm w osiąganiu ich ambicji. Z kolejną edycją programu powracamy z naciskiem na pomoc startupom i przedsiębiorstwom działającym na rzecz społeczeństwa. Firmy uczestniczące w naszym programie są przykładem na to, że biznes da się prowadzić przy jednoczesnym wsparciu Celów Zrównoważonego Rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc takim przedsiębiorstwom w rozwoju.” – skomentował CFO Adyen, Ingo Uytdehaage.

Po tygodniu kształcenia, uczestnicy zaprezentują gotowerozwiązaniai otrzymają opinie od pracowników, retailerów, partnerów oraz inwestorów. Zwycięzca zostanie wyłoniony ostatniego dnia programu, kiedy startupy przedstawią swoje propozycje przed zarządem Adyen i zespołem inwestorów nastawionych na działania ESG.

Wybrany zespół otrzyma 30 000 euro nagrody pieniężnej, a także dwa tygodnie mentoringu od zespołu Adyen, który dostosowany będzie do potrzeb danej grupy. Adyen posiada szerokie doświadczenie w działaniu zgodnie ze zrównoważoną strategią biznesową i współpracuje w tym zakresie z największymi przedsiębiorstwami na świecie, przez co z niecierpliwością czeka na możliwość podzielenia się narzędziami i eksperckim know-how.

Udział w akceleratorze Adyen był dla nas fantastycznym doświadczeniem” – skomentowała Alice Moxley, Founder & CEO Pivot, zwycięzca zeszłorocznej edycji programu. „Cieszyliśmy się wyjątkowym tygodniem w Amsterdamie, jak również późniejszym mentoringiem pod okiem zespołu Adyen. Wsparcie firm takich jak Adyen jest ogromnym wsparciem dla przedsiębiorstw w tym, co było przez lata stanowiło trudne wyzwanie.”

Zwycięzca 2022 EMEA Accelerator, londyńskie przedsiębiorstwo produkujące biżuterię Pivot, niedawno zaprezentowało swoją działalność w udostępnionej przez Adyen przestrzeni dla retailerów w Amsterdamie. Opieka merytoryczna, wskazówki i wsparcie finansowe Adyen umożliwiły Pivot realizowanie misji, jaką jest walka z bezdomnością poprzez uwzględnienie osób zagrożonych kryzysem bezdomności w swoich programach.

O Adyen

Adyen (AMS: ADYEN) to nowoczesna platforma finansowa wybierana przez rynkowych liderów. Dzięki kompleksowym usługom płatniczym, analityce opartej na danych oraz produktom finansowym oferowanym w ramach jednego globalnego rozwiązania, Adyen pomaga firmom szybciej osiągać założone cele. Posiadając biura na całym świecie, Adyen współpracuje z takimi firmami jak Facebook, Uber, H&M, eBay i Microsoft.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author