Silesion.PL

serwis informacyjny

63 tysiące drużyn rywalizuje w oficjalnej Fantasy Ekstraklasa!

W niespełna miesiąc od uruchomienia Oficjalna Fantasy Ekstraklasa notuje rewelacyjne wyniki – 63 tysiące drużyn prowadzonych przez prawie 50 tysięcy zarejestrowanych użytkowników walczy o punkty w każdej kolejce rozgrywek.

Fantasy Ekstraklasa to największy tego typu piłkarski konkurs w Polsce. Od lipca platforma prowadzona jest po raz pierwszy przez Ekstraklasę S.A. Dedykowane pod każdy klub posty na social media, założenie oficjalnego profilu Fantasy na Twitterze oraz przygotowanie materiałów wideo z akcjami meczowymi najlepiej punktujących w klasyfikacji zawodników – to wszystko przełożyło się na sukces projektu. Ekstraklasa S.A. postawiła również na wsparcie popularnych dziennikarzy sportowych, którzy publikując składy zakładanych przez siebie drużyn na swoich kontach twitterowych zachęcali nowych użytkowników do rejestracji.

Dzięki promocji trafiającej bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych Ekstraklasą i kibiców poszczególnych klubów w niecały miesiąc zbudowano imponującą bazę użytkowników. W klasyfikacji generalnej rywalizuje już 63 tysiące drużyn, założono także ponad 3,5 tysiąca lig prywatnych. Co więcej, tylko w dniu startu sezonu serwis zanotował rekordowe 812 tysiące odsłon.

W promocję konkursu mocno zaangażowały się kluby Ekstraklasy – Cracovia oraz Górnik Zabrze założyły prywatne ligi dla swoich kibiców. Klub z Górnego Śląska dodatkowo przekazał dla najlepszych nagrody – koszulkę meczową z autografami oraz albumy z dedykacją Stanisława Oślizły. Nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji klubowej przekazało także KGHM Zagłębie Lubin.

Nowa odsłona Fantasy prowadzona przez Ekstraklasę, to nie tylko zmiana adresu na fantasy.ekstraklasa.org, ale też odświeżenie graficzne serwisu zgodnie z nową identyfikacją wizualną ligi. Do konkursu wprowadzono również InStat Index – współczynnik generowany z oficjalnych statystyk dostarczanych przez ligową spółkę. W planach jest dalszy rozwój projektu – m.in. uruchomienie Fantasy w ramach oficjalnej aplikacji mobilnej Ekstraklasy.

W serwisie Fantasy wciąż rejestrują się nowi użytkownicy, którzy walczą o atrakcyjne nagrody, w tym dla najlepszych w każdym miesiącu – do zabawy można więc dołączyć w dowolnym momencie sezonu. Każdy ze zwycięzców 16 lig klubowych otrzyma oryginalną koszulkę meczową z autografem wybranego piłkarza. To niejedyne nagrody w Fantasy Ekstraklasie. W klasyfikacji generalnej, specjalnym turnieju Ekstraklasa CUP czy Pucharze Fantasy będzie można wygrać m.in. oficjalną piłkę meczową, grę Football Manager, FIFA 20, zestawy klubowych gadżetów czy limitowany zegarek Ekstraklasy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024