Silesion.PL

serwis informacyjny

50 PLN dla kibiców za karnet Stali Mielec

50 PLN dla kibicow za karnet Stali Mielec

50 PLN dla kibicow za karnet Stali Mielec

Kibicom Stali Mielec legalny w Polsce bukmacher LVBET pragnie wręczyć bonus 50 PLN za przesłanie kopii karnetu na sezon 2021 / 2022 (lub na rundę jesienną). Współpraca z mieleckim klubem układa się znakomicie, dlatego bukmacher ten przygotował bonusy dla fanów BIało – Niebieskich.

Wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego www.kupbilet.pl lub zdjęcie posiadanego karnetu wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Karnet Stal Mielec. Promocja potrwa do zakończenia sezonu Ekstraklasy.

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Promocja trwa od 19.07.2021 (od godziny 10:00) do 21.05.2022 (do godziny 23:59).
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 PLN bonusu, po przesłaniu zrzutu ekranu (zdjęcia) z systemu biletowego www.kupbilet.pl lub zdjęcia posiadanego karnetu wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Zrzut ekranu (zdjęcie) należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet Stal Mielec
 4. Bonus 50 PLN będzie ważny 30 dni od momentu dodana na konto gracza.
 5. Przyznany bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 6. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
 7. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu.
 8. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 9. Bonus 50 PLN nie może być użyty w połączeniu z żadną inna promocją.
 10. Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48h. Również w tym czasie środki bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika.
 11. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
 12. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author