Silesion.PL

serwis informacyjny

4F Partnerem Technicznym Piasta Gliwice

4F Partnerem Technicznym Piasta Gliwice

4F Partnerem Technicznym Piasta Gliwice

4F jako Partner Techniczny będzie wspierać Niebiesko-Czerwonych przez najbliższe cztery lata. Zawodnicy Piasta Gliwice zostaną wyposażeni w kolekcję 4F Teamwear.

Wyrażamy dużą satysfakcję z podjęcia współpracy z firmą 4F. To uznana marka i jeden z liderów na rynku odzieżowym, który ubiera najlepszych polskich sportowców wszystkich dyscyplin. Ważnym aspektem jest dla nas także to, że dzięki tej umowie wspieramy polski rynek. Cieszymy się również, że nasi zawodnicy wybiegną na boisko w strojach specjalnie dla nich zaprojektowanych – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Kontrakt pomiędzy 4F a drużyną Piasta Gliwice obowiązywać będzie przez cztery pełne sezony rozgrywkowe. Współpraca dotyczy zarówno wsparcia pierwszej drużyny klubu, jak i zespołów młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice. Wszyscy otrzymają dedykowane stroje meczowe, komplety treningowe i akcesoria. Zawodnicy niebiesko-czerwonych będą korzystać z odzieży oraz sprzętu z logo 4F już od początku letniego okresu przygotowawczego.

Zaufanie, jakim obdarzył nas Piast Gliwice to duże wyróżnienie ale również wyzwanie i mobilizacja. Liczymy, że nasz sprzęt będzie towarzyszył zawodnikom z Gliwic w osiąganiu kolejnych sportowych sukcesów w Polsce oraz w europejskich pucharach – powiedziała Justyna Tomczyk, członek zarządu OTCF.

Marka 4F wspólnie z klubem przygotowała trzy komplety w pełni dedykowanych strojów meczowych, których projekt nie zostanie nigdy powielony. Nowe stroje będą produkowane wyłącznie w Polsce i zostaną zaprezentowane w lipcu podczas oficjalnej prezentacji pierwszej drużyny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024