Silesion.PL

serwis informacyjny

400 zł premii + 8% z Kontem Jakie Chcę w Santander

Santander konto jakie chce czytaj wiecej

Santander konto jakie chce czytaj wiecej

Sprawdź, ile możesz zyskać w promocjach oferowanych przez bank Santander. Otwierając Konto Jakie Chcę i spełniając pozostałe warunki promocji, możesz otrzymać aż 400 zł premii! Pierwsze 300 zł zostanie przelane na Twoje konto, a dodatkowo otrzymasz eVoucher Sodexo o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro, Pyszne.pl i w sklepach Biedronka.

Jeśli zależy Ci na oszczędzaniu, skorzystaj z promocji na Koncie Max oszczędnościowym. Aby wziąć udział w promocji, musisz najpierw otworzyć w TYM MIEJSCU Konto Jakie Chcę, a następnie w swojej bankowości internetowej otworzyć Konto Max Oszczędnościowe. Dzięki temu skorzystasz z promocyjnego oprocentowania na nowe środki do 100 tys. zł. Pamiętaj, że podczas składania wniosku musisz zaznaczyć wszystkie zgody określone w regulaminie “Moc nagród z nowym kontem – edycja II” i utrzymać je co najmniej do końca trwania promocji. W ramach tej promocji nie zapłacisz ani za prowadzenie konta, ani za kartę do konta.

Jeśli chcesz uniknąć opłat za prowadzenie konta i kartę, musisz co miesiąc zasilać konto łączną kwotą min. 500 zł i zapłacić chociaż raz kartą lub BLIKIEM. W przeciwnym wypadku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę – 8 zł.

Dobrą wiadomością jest to, że w ramach konta w Santander masz również dostęp do darmowych przelewów natychmiastowych i zwykłych w internecie. Dodatkowo nie zapłacisz ani grosza za przelewy BLIK na telefon. Za darmo możesz również wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów BLIKIEM oraz dokonywać wpłat i wypłat z naszych bankomatów. Nie zapłacisz również za zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Wszystkie te promocje sprawiają, że Konto Jakie Chcę w Santander jest bardzo atrakcyjnym wyborem dla osób, które szukają korzystnych ofert bankowych. Przekonaj się sam i załóż konto już dziś!

Organizatorem promocji „Moc nagród z nowym kontem – edycja II” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do promocji trwa od 1 kwietnia 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r. Uczestnik spełniający wszystkie warunki promocji może otrzymać łącznie nagrody w wysokości 400 zł, wypłacane w czterech etapach, po zakończeniu poszczególnej tury.

Organizatorem promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja VIII” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do promocji trwa od 8 marca 2023 r. do 9 czerwca 2023 r. Oprocentowanie promocyjne dla nowych środków do 100 tys. zł. Naliczamy je od dnia przystąpienia do promocji do 29.06.2023 r.

Organizatorem programu „Polecam mój bank – edycja 4” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do programu trwa od 1 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024