Silesion.PL

serwis informacyjny

40 za 40 na pierwszy depozyt na Ligę Mistrzów w Fortunie

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? We wtorek i środę – dni meczowe Ligi Mistrzów, oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom bukmacher ten proponuje DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE (STRONA Z OFERTĄ 40 za 40). Wystarczy, że wpłacisz min. 40 zł, a otrzymasz również 40 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Korzystając z tej promocji łącznie po pełnej rejestracji dostajesz więc aż 60 zł (40 zł bonusu za pierwszą wpłatę + 20 zł freebet na start za pełną rejestrację), które możesz przeznaczyć na zakłady. 

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 16-17.02.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 16.02.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 40 zł?

  • Zrób w dniach 16-17.02.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 40 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 40 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author