Silesion.PL

serwis informacyjny

3. kolejka TAURON Ligi Hokeja Kobiet: Wiceliderki zagrają z Naprzodem

Hokej lodowisko bramka krazek kij hockey ice

W sobotę, 16 września odbędzie się 3. kolejka TAURON Ligi Hokeja Kobiet. W najciekawiej zapowiadającym się meczu PTH Kozice Poznań zagrają z Kojotkami Naprzód Janów. Drużyna z Wielkopolski wygrała dwa spotkania i plasuje się na 2. pozycji. Prowadzi drużyna Atomówek GKS Tychy, która zmierzy się ze Stoczniowcem.

Spotkanie z Poznaniu rozpocznie się o godz. 16. W poprzednim tygodniu w piątek Kozice po zaciętym meczu pokonały Unię Oświęcim 7:6, a w niedzielę wygrały 14:0 z KH Wiedźmy 71 Wrocław, które w tym sezonie zadebiutowały w lidze kobiet. W weekend Kojotki Naprzód Janów rozegrały jedno spotkanie, pokonując SMS Polonię Bytom 3:0.

Z przytupem sezon rozpoczęły Atomówki GKS Tychy, które dwukrotnie pokonały Białe Jastrzębie. W sobotę tyszanki zmierzą się na wyjeździe ze Stoczniowcem. W pozostałych spotkaniach 3. kolejki Wiedźmy zagrają na wyjeździe z drużyną z Jastrzębia-Zdroju, a Podhale z Cracovią.

W niedzielę, 17 września w kolejnej serii gier TAURON Ligi Hokeja Kobiet SMS Polonia zagra z Wiedźmami, Cracovia z Białymi, Stoczniowiec z Kojotkami, Kozice z Atomówkami a Unia z Podhalem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *