Silesion.PL

serwis informacyjny

27 kwietnia 2024 r. Miejska Garażówka w Katowicach-Koszutce

Zaplanowano kolejną edycję Miejskiej Garażówki w Katowicach, która odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia 2024 roku, w katowickiej dzielnicy Koszutka, przy Placu Grunwaldzkim. To doskonała okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i wzbogacić domowe budżety przed nadchodzącymi wakacjami.

Na Wyprzedaży Garażowej nie ma ograniczeń – sprzedawane są wszystkie przedmioty z drugiej ręki, w tym zabawki, książki, biżuteria, ubrania, drobiazgi, małe AGD, meble i wiele innych. Uczestnicy mogą spodziewać się znalezienia wyjątkowych okazji i udanych zakupów.

Dodatkowo przygotowano wiele darmowych atrakcji dla uczestników, w tym dmuchaniec dla najmłodszych, wymienialnik ubrań, książek i roślin, warsztaty i wykłady, zajęcia z jogi dla dzieci i dorosłych oraz otwartą kuchnię społeczną.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3785281965086325/3785281968419658/

Osoby zainteresowane udziałem w Wyprzedaży Garażowej mogą zarejestrować się już teraz. Termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2024 roku. Wystarczy wysłać wiadomość do UPstore na Facebooku, a zarezerwowane zostanie miejsce na wydarzenie. Wstęp na garażówkę jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Koszt wystawienia się na garażówce wynosi 15 zł za 2 metry kwadratowe na jedno wydarzenie. W ramach promocji dostępny jest także pakiet trzech wydarzeń za 20 zł za 2 metry kwadratowe. Liczba stanowisk jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadbano również o wygodę wystawców – toaleta będzie dostępna dla wszystkich uczestników, a klucze można odebrać u organizatora. Zapraszamy do udziału w Miejskiej Garażówce, gdzie można sprzedawać, wymieniać się lub po prostu miło spędzić czas.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024