Silesion.PL

serwis informacyjny

25 lat przyjaźni. Mecz GKS Katowice – Banik Ostrava

25 LAT PRZYJAZNI. MECZ GKS BANIK

25 LAT PRZYJAZNI. MECZ GKS BANIK

W sobotę 4 września o godz. 18.00 wielkie wydarzenie przy Bukowej – mecz GKS-u Katowice z Banikiem Ostrava. Bilety już w sprzedaży.

Towarzyskie spotkanie GieKSy z Bankiem uświetni jubileusz 25-lecia przyjaźni pomiędzy kibicami obu klubów. Wierzymy, że fani Katowic i Ostravy ponownie stworzą niezapomnianą atmosferę przy Bukowej.Mecz odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18.00. Już teraz informujemy, że bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16.00 i prosimy, by na Bukowej pojawić się jak najszybciej. Bilety na to spotkanie już są dostępne w sprzedaży. Cena wejściówki wynosi 10 zł (niezależnie od trybuny). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 100 zł. Na spotkanie GKS – Banik nie obowiązują karnety!

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.
Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024