Silesion.PL

serwis informacyjny

20 maja rusza kolejny Joy Ride. Znów ze wsparciem Kärcher

20 maja rusza kolejny Joy Ride. Znow ze wsparciem Karcher

20 maja rusza kolejny Joy Ride. Znow ze wsparciem Karcher

Już 20 maja emocje wszystkich miłośników wyczynowej jazdy na rowerze sięgną zenitu. Wtedy rusza kolejna edycja Małopolska Joy Ride Festiwalu.  W świecie rowerowym impreza cieszy się wielka renomą i prestiżem. Jest to wydarzenie, które za każdym razem przyciąga wszystkich, którzy bez dwóch kółek nie wyobrażają sobie życia – zawodników, ale też tłumy widzów, którzy emocjonują się widowiskowymi przejazdami i ewolucjami wykonywanymi przez zawodników. Ta edycja Joy Ride odbędzie się w Kluszkowcach. A jak terenowa jazda na rowerze, to pewne są dwie rzeczy – duże emocje i dużo brudu. Jednak w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych o czystość rowerów zadba firma Kärcher, która wspiera wydarzenie.

W Kluszkowcach odbędzie się trzydniowe święto wszystkich pasjonatów rowerowego szaleństwa.

Firma Kärcher jako sponsor imprezy jest także sponsorem tytularnym jednej z konkurencji. Jest to Kärcher Dual Slalom. Konkurencja polegająca na równoczesnym przejeździe dwóch zawodników między blisko siebie rozstawionymi chorągiewkami.

Na terenie imprezy powstanie także myjnia rowerowa, gdzie niezawodne myjki niemieckiej marki będą pomagały zabdać o czystość rowerów i tym samym bezpieczeństwo jazdy. Firma przekaże też urządzenia swojej marki jako nagrody dla zwycięzców.  

Doskonała atmosfera imprezy przeszła już do legendy. Ponad 50 topowych firm z olbrzymią flotą rowerów testowych, kilka tysięcy rowerzystów z całej Polski oraz krajów sąsiednich, 3 dni szalonej zabawy w niesamowitej atmosferze. Będzie się działo!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024