Silesion.PL

serwis informacyjny

2 mecze ekstraklasowe bez ryzyka w BETFAN

Dziś czekają nas emocjonujące mecze w Ekstraklasie i z tej okazji żółto-zielony bukmacher ma dla Was coś wyjątkowego w ramach Radaru 365.

Zagrajcie za 99 zł na co najmniej 2 dzisiejsze mecze (tylko rynki 1×2). Jeśli Wam nie wejdzie kupon to nic nie szkodzi, bowiem BETFAN gwarantuje zwrot na równowartości stawki!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 03.08.
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 złotych z minimalnym kursem równym 1.5.
  3. Na kuponie muszą znaleźć się przedmeczowe typy (1×2) na dwa mecze Ekstraklasy z dnia 03.08. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w dniu 03.08, do godziny 23:59.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. W przypadku stawki 99 bonus wynosi 10 zł (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  7. Bonus zostanie dopisany w niedzielę, 04.08.
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024