Silesion.PL

serwis informacyjny

#1912na108 = nowa akcja Warty Poznań

1912 biletów-cegiełek w cenie 19,12 zł chce sprzedać Warta Poznań do 15 czerwca, czyli dnia swoich urodzin. – Akcją #1912na108 w symboliczny sposób łączymy klub i jego kibiców – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji poznańskiego pierwszoligowca. Bilety są już do kupienia na bilety.klubwarta.pl.

Nie wiadomo, kiedy piłkarze Warty Poznań znów będą mogli rozgrywać mecze w „Ogródku”, a tym bardziej – kiedy jej kibice znów zasiądą na trybunach stadionu przy Drodze Dębińskiej. – Zbliża się 108. rocznica powstania klubu, ale ze względu na pandemię koronawirusa nie będziemy hucznie obchodzili tego jubileuszu. Chcielibyśmy jednak w jakiś symboliczny sposób połączyć Wartę Poznań i jej kibiców. Proponujemy więc wirtualne spotkanie na stadionie i ruszamy z akcją sprzedaży biletów-cegiełek w cenie 19,12 zł. Przygotowaliśmy pulę 1912 miejsc  – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji „Zielonych”.

Akcja potrwa do 15 czerwca, czyli do dnia, w którym przypada rocznica powołania do życia pierwszego polskiego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski. Wszystko wskazuje na to, że na swoje urodziny Warta Poznań będzie się już mogła cieszyć z systemu sztucznego oświetlenia na stadionie. Prace budowlane idą bowiem zgodnie z planem i już w maju mają być stawiane jupitery w „Ogródku”.

Jesteśmy przekonani o tym, że wielu sympatyków klubu nie może się już doczekać pierwszego meczu przy światłach przy Drodze Dębińskiej 12. Na razie trudno przewidzieć, kiedy to nastąpi. Wierzymy jednak w to, że możliwość zakupu biletu-cegiełki pozwoli chociaż w niewielkim stopniu znów poczuć atmosferę „Ogródka”. Jeśli uda nam się zapełnić stadion, to wspólnie pobijemy klubowy rekord frekwencji w tym sezonie – podkreśla Jarosław Żubka i dodaj: – Nie ukrywamy tego, że w ten sposób zwracamy się również o wsparcie finansowe dla klubu, który w czasie zawieszenia rozgrywek ligowych jest odcięty od większości najważniejszych źródeł przychodu. Zachęcam do wspierania klubu, a przy okazji przejdźmy razem do historii! Takiej akcji jeszcze w dziejach Warty Poznań nie było.

Bilety-cegiełki są do nabycia na bilety.klubwarta.pl. Pokażmy wspólnie, że #WARTOwspierać.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author