Silesion.PL

serwis informacyjny

17 czerwca 2023 konferencja przed WOTORE 7

17 czerwca 2023 konferencja przed galą WOTORE 7

WOTORE 7 już za 2 tygodnie! Znamy wszystkie superfighty oraz datę konferencji prasowej! BILETY oraz PPV już w sprzedaży!

Nadchodzi kolejna edycja WOTORE, pierwszej w Polsce federacji promującej starcia na gołe pięści. Już 23 czerwca w Katowickiej Walcowni — Muzeum Hutnictwa Cynku kibice będą mogli obejrzeć ośmioosobowy Turniej w międzynarodowej obsadzie oraz aż pięć superfightów — w tym mistrzowskie starcie o pas WOTORE.

Wszystkie superfighty zostały już ogłoszone przez federację i prezentują się następująco: 

  • Kamil Minda vs Szymon “APTEKA” Nowowiejski
  • Bartosz “UFOL” Kwiatkowski vs Dominik Owsiany 
  • Michał Więcławski vs Krzysztof Waczyński
  • Fabian Rulewski vs Jakub Ozga
  • Dominik Pudzianowski vs Tomasz Obcowski

Finał WOTORE 6, w którym mieli zawalczyć ze sobą Michał Więcławski i Fabian Rulewski, na prośbę zawodników nie odbędzie się, ze względu na ich prywatne relacje. Włodarze federacji zdecydowali więc, że Więcławski i Rulewski stoczą odrębne pojedynki z wytypowanymi przez WOTORE zawodnikami z poprzednich gal, czyli Jakubem Ozgą oraz Krzysztofem Waczyńskim. 

Zawodników turniejowych poznamy już w następnym tygodniu. Zapowiedziana została także konferencja prasowa, która odbędzie się 17 czerwca o godzinie 19:00, w Warszawie w Hotelu Mariott. 

Na stronie tv.wotore.com można już wykupić dostęp PPV na galę WOTORE 7. 

WOTORE to unikatowe pojedynki, bez podziału na kategorie wagowe, inspirowane walkami gladiatorów i kultowymi filmami, takimi jak np. Fight Club. Zawodnicy rywalizują na gołe pięści, na odpowiednio przygotowanej i zmodyfikowanej arenie. Wszystkie walki są dynamiczne i nieprzewidywalne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024