Silesion.PL

serwis informacyjny

15-lecie Milenium – świętuj z bukmacherem na bogato

Na 15-lecie Milenium bukmacher podwaja nagrody gwarantowane w WYGRAJ LIGĘ. Dodatkowo od wtorku wraca promocja Happy Hour na zakłady przedmeczowe – europejskie puchary obstawisz z wyższą wygraną!

Już od jutra świętuj 15-lecie Milenium Zakłady Bukmacherskie i kibicuj Polsce w październikowych meczach eliminacji EURO 2020. Zgarnij do 1500 zł w podwyższonym cashbacku i korzystaj przez cały miesiąc z urodzinowych promocji.

JAK ŚWIĘTOWAĆ Z MILENIUM W PAŹDZIERNIKU?

  • Powiększony cashback do 1500 zł w promocji WYGRAJ LIGĘ!
  • Specjalnie przygotowano nową odsłonę promocji „Na luzie i bez ryzyka” na mecze Polski – z podwyższonymi kwotami zakładu bez ryzyka.
  • Wraca z Happy Hour w wybrane dni tygodnia na zakłady przedmeczowe. Już od jutra obstawiaj z wyższymi wygranymi w europejskich pucharach!

Nie przegap naszych 15. urodzin – z Milenium przez cały październik zwiększasz szansę na wysokie wygrane i dobrą zabawę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024