Silesion.PL

serwis informacyjny

130 zł pod choinką od Fortuny

Już we wtorek, w drugi dzień Świąt, jeden z ulubionych dni fanów Premier League, czyli Boxing Day! W tym roku sztandarowym pojedynkiem będzie starcie dołującego Manchesteru United z rewelacją tegorocznych rozgrywek, czyli Aston Villą.

Na ten wyjątkowy dzień zakłady bukmacherskie FORTUNA przygotowały coś równie wyjątkowego! Prezentem od bukmachera będzie podwójna promocja! Jak z niej skorzystać?

Uwaga, ważne: W dniu 26.12.2023, w godzinach 15:00-17:00 dokonaj JEDNORAZOWEJ wpłaty na dowolną kwotę, używając kodu depozytowego (podczas wpłacania) “Fortuna”. W ten sposób uzyskasz możliwość skorzystania z DWÓCH BONUSÓW – Snajpera na ofertę PREMATCH i Bezpiecznika na LIVE. Łącznie możecie odebrać aż 130 zł w punktach FKP!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Załóż konto z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta +3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł+10 PLN za pierwszą wpłatę

Sprawdź szczegóły promocji “130 PLN pod choinką” poniżej!

1. Snajper PREMATCH

Zasady promocji:

 • W czasie jej obowiązywania, dokonać jednorazowej wpłaty depozytu na dowolną kwotę za pośrednictwem strony płatności w ramach iKonta na stronie efortuna.pl, w tym w aplikacji mobilnej. Warunek nie zostanie spełniony w przypadku depozytów dokonanych przez przelew z własnego konta bankowego do Fortuny, jako zdefiniowanego odbiorcy.
 • Przed zatwierdzeniem wpłaty należy wpisać w polu „czy masz kod promocyjny” kod depozytowego „fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia).
 • W ciągu 24 godzin od momentu wpłaty depozytu, o którym mowa w punkcie
 • postawić zakład z oferty prematch, poprzez stronę www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną Organizatora, typu SOLO lub AKO z minimalną stawką 2 zł oraz minimalnym kursem całkowitym 10.0.
 • Zdarzenia zawarte w ramach zakładu muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 24 godzin od momentu jego postawienia.
 • W przypadku, gdy jedno lub więcej zdarzeń w ramach zakładu zostanie zwróconych (zwrot stawki lub rozliczenie z kursem 1.0), wówczas taki zakład nie zostanie zaliczony do Promocji.
 • Data: 26.12.2023, godz: 15:00-17:00
 • Warunek: po dokonaniu dowolnejjednorazowej wpłaty w podanych godzinach możesz wziąć udział w promocji “Snajper“. W ciągu następnych  24 godzin postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 10.00 za dowolną stawkę, wyłącznie na zdarzenia z oferty PREMATCH. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz dodatkowe 100 zł w postaci punktów FKP, które możesz wykorzystać na dalsza grę.
 • Jedna wpłata aktywuje obie promocje, dlatego nie ma potrzeby dokonywania jej dwukrotnie.

2. Bezpiecznik na LIVE

Zasady promocji:

 • w czasie jej obowiązywania dokonać jednorazowej wpłaty depozytu o dowolnej wartości za pośrednictwem strony płatności w ramach iKonta na stronie efortuna.pl, w tym w aplikacji. Warunek nie zostanie spełniony w przypadku depozytów dokonanych przez przelew z własnego konta bankowego do Fortuny jako zdefiniowanego odbiorcy.
 • Przed zatwierdzeniem wpłaty należy wpisać w polu „czy masz kod promocyjny” kod promocyjny „Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia).
 • Data: 26.12.2023, godz: 15:00-17:00
 • Warunek: po dokonaniu dowolnejjednorazowej wpłaty w podanych godzinach możesz wziąć udział w promocji  “Bezpiecznik“. W ciągu następnych 24 godzin postaw kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI z dowolnym kursem za min 2 zł, wyłącznie na zdarzenia z oferty LIVE. Jeśli kupon okaże się przegrany, w postaci punktów FKP zwrócimy Ci kwotę odpowiadającej wysokości stawki, lecz nie więcej, niż 30 zł.
 • Jedna wpłata aktywuje obie promocje, dlatego nie ma potrzeby dokonywania jej dwukrotnie.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024