Silesion.PL

serwis informacyjny

126P.ROCENT Stylu – zapnij pasy i ruszaj na 50-lecie Fiata 126p w Libero!

126p.rocent stylu w Libero 2023

W sobotę 22 lipca 2023 zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” fot. Dawid Orkisz

Już w najbliższą sobotę 22 lipca Libero Katowice wraz z Tyskim Ruchem Klasyków zaprasza miłośników kultowego malucha i nie tylko, na zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero”, który organizowany jest z okazji 50-lecia produkcji Fiata 126p – ikony polskiej motoryzacji. Zlot rozpocznie się o godzinie 13 na górnym parkingu Libero, a dzięki wydarzeniu wszyscy pasjonaci i miłośnicy klasyków będą razem świętować niezwykłą historię i styl malucha.

50 lat temu pierwszy maluch zjechał z taśmy produkcyjnej fabryki w Bielsku-Białej. Wspólnie z Tyskim Ruchem Klasyków, Libero Katowice chce uczcić to wydarzenie. Z tej okazji organizuje zlot maluchów, w którym może wziąć udział każdy, i mały i duży. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje oraz konkursy. Dla najmłodszych przygotowana zostanie specjalna strefa zabaw, w której pod okiem profesjonalnych animatorów każde dziecko będzie mogło stworzyć i dowolnie ozdobić swojego wyjątkowego maluszka. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone.

Dodatkowo cały czas dostępne będą atrakcje na Placu do Radości przed Libero – trampoliny, dmuchany zamek czy samochodziki. Dla pozostałych uczestników zaplanowano konkurs wiedzy o Fiacie 126p, w którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat historii, technologii i ciekawostek związanych z tym kultowym modelem. Nagrodą dla zwycięzcy będzie półgodzinna przejażdżka maluchem po okolicy, która zagwarantuje zabawę na 126p.rocent! Nie zabraknie także wyborów ekstra modeli klasyków zlotu. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać różne wersje i modyfikacje maluchów, poznać innych miłośników i podzielić się z nimi swoją pasją i radością związaną z motoryzacją.

126p.rocent stylu w Libero
W sobotę 22 lipca 2023 zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” fot. Dawid Orkisz

W Libero zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe i niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów. Zlot „126P.ROCENTStylu w Libero” z okazji 50-lecia produkcji Fiata 126p to wydarzenie, które pozwoli nam uczcić ten kultowy samochód i połączyć pasjonatów maluchów z całej okolicy. Będzie to także okazja do podzielenia się pasją, wspólnego świętowania i odkrywania niesamowitych historii związanych z tym kultowym samochodem – mówi Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

Oprócz maluchów będzie można podziwiać również inne klasyki oraz specjalne „perełki” modelu 126p, które pojawią się we wnętrzu galerii Libero. Podczas zlotu kursował będzie także specjalny maluch, który wszystkich chętnych zabierze w niezapomnianą podróż w czasie po okolicy.

Wyjątkowe klasyki tylko w Libero

Zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” organizowany jest we współpracy z grupą „maniaków” motoryzacyjnych zrzeszających wszystkich miłośników klasycznych pojazdów – z Tyskim Ruchem Klasyków. Dla nich nie ma znaczenia, co zabytkowego posiadasz – rower, motorynkę czy grzmiącego amerykańskiego krążownika, bo podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak te w Libero, każdy jest mile widziany.

126p.rocent stylu w Libero lipiec 2023
W sobotę 22 lipca 2023 zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” fot. Dawid Orkisz

Jesteśmy przekonani, że zlot „126P.ROCENT Styluw Libero” będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, nie tylko miłośników kultowego malucha. Cieszymy się, że nasze stowarzyszenie zrzeszające pasjonatów klasycznych samochodów będzie miało możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi uczestnikami tego wydarzenia, a także zaprezentowania naszych unikatowych klasyków, które są nie tylko częścią historii motoryzacji, ale także symbolem pasji i oddania naszych członków – tłumaczy Mariusz Skwarzec, Prezes Stowarzyszenia Tyski Ruch Klasyków.

Zlot Fiatów 126p to tylko jedno z wielu wyjątkowych wydarzeń, które Libero oferuje swoim klientom. Ostatnio odbyły się Mistrzostwa Śląska w skimboardingu – LIBERO x 71 SKIM Silesia Cup 2023, w których po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć ścisłą czołówkę najlepszych europejskich skimboarderów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *