Silesion.PL

serwis informacyjny

120 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą i z pakietem bonusów na Śląsku i w Zagłębiu.

Gli OP 1

Gli OP 1

Grupa Murapol stawia przed klientami najnowszą kampanię. Tym razem specjalna oferta „258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą” objęła pulę nieruchomości w 9 miastach w całej Polsce. Do każdego lokalu deweloper dodaje paczkę atrakcyjnych bonusów. Ile można zaoszczędzić kupując lokal w obecnej promocji w jednym z czterech miast na Śląsku i w Zagłębiu? Zapraszamy do lektury.

Nieruchomości objęte akcją specjalną dostępne są tym razem w: Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie oraz Wrocławiu.

Warto podkreślić, że pula mieszkań w promocji została wytypowana przez dewelopera w oparciu o aktualne tendencje rynkowe w obszarze kredytów hipotecznych, jako lokale potencjalnie kwalifikujące się do objęcia finansowaniem ze stałym oprocentowaniem. Co ważne, Grupa Murapol nie uczestniczy w obrocie kredytami mieszkaniowymi, dlatego ocena możliwości jego udzielenia należy do wybranego przez klienta banku.

Co można zyskać decydując się na kupno mieszkania w nowej akcji promocyjnej? Oprócz rabatu w cenie lokalu, Grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Oszczędności sięgają nawet 61 tys. zł!

Murapol Osiedle Parkowe to wieloetapowy projekt powstający przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków (część z nich jest już oddana do użytku), a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. gliwiczan. Otoczenie Parków Starokozielskiego i Szwajcaria oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że nowi mieszkańcy chętnie wybierają właśnie tę część Gliwic. W najnowszej promocji deweloper stawia do dyspozycji klientów mieszkania wraz z pakietami bonusów, na które składają się rabat w cenie, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne, smart home w wersji premium czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Dębowe Tarasy to inwestycja powstała przy ul. J. Baildona w Katowicach, składająca się z trzech nowoczesnych budynków. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Parku Śląskiego i jednocześnie blisko centrum miasta. Promocja obejmuje 30 nieruchomości w tej inwestycji. W skład pakietu bonusów w tej lokalizacji wchodzi rabat na mieszkanie w cenie, smart home w wersji premium, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to osiedle położone w najwyższym punkcie Sosnowca, przy ul. Klimontowskiej. W tym wieloetapowym projekcie, składającym się docelowo z 5 budynków zamieszka blisko 2 tys. lokatorów. Obecnie w realizacji znajdują się 2 budynki. Osiedle zostanie wyposażone w pakiet eco, zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych czy energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych. Deweloper stawia do dyspozycji klientów 30 lokali w tej inwestycji wraz z pakietami bonusów, w których skład wchodzą m.in. rabat w cenie, smart home wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne j i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Osiedle Fit to 350 mieszkań, zaprojektowanych w 4 budynkach przy al. Bielskiej w Tychach. W ofercie znajduje się szeroka gama dostępnych metraży – od 27 mkw. do 72 mkw. i układów od kawalerek po mieszkania 4- pokojowe. Na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów przewidziano stojaki rowerowe. Integracji mieszkańców dodatkowo będzie sprzyjać siłownia na dachu jednego z budynków osiedla. Pakiet bonusów w tej inwestycji obejmuje rabat w cenie, smart home w wersji premium, miejsce postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

– Jako jeden z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji panującej w kraju i na świecie. W obliczu ostatnich wydarzeń, szalejącej inflacji i wciąż zmieniających się warunków kredytowania na rynku nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom możliwość zakupu ich wymarzonego lokum. To właśnie dlatego ruszyła nasza kolejna akcja promocyjna „258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą”. Oczywiście decyzja o przyznaniu finansowania ze stałym oprocentowaniem nie należy do nas, ale mamy nadzieję, że naszymi działaniami przyczynimy się do decyzji o nabyciu nieruchomości przez klientów. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol - Dębowe Tarasy w Katowicach
Murapol – Dębowe Tarasy w Katowicach

Dzięki technologii smart home mieszkańcy będą mogli korzystać na co dzień z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Użytkownicy mogą zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie, sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem w mieszkaniu. To nie tylko wygoda, ale również realne oszczędności – nawet 30% w skali roku w zużyciu wody!

W standardzie każdego mieszkania Grupa Murapol oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. Kurz, pyłki, pleśń czy roztocza nie mogą przeniknąć przez materiał o gęstym splocie włókien, co gwarantuje poczucie komfortu niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.

Jak skorzystać z oferty? Listę lokali objętych promocją w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na stronie internetowej dewelopera.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024