Silesion.PL

serwis informacyjny

1 dzień ofert w świątecznych kalendarzach bukmacherów

Pierwszy dzień grudnia, tak więc rozpoczynamy odliczanie do świąt wraz z bukmacherskimi kalendarzami adwentowymi. Co bukmacherzy zaoferowali 1 grudnia? Sprawdźmy:

Na początek zaglądamy do PZBuk, gdzie czeka bonus 100% aż do 200 zł ekstra na zakłady. Wystarczy w zakładce konto> kod bonusowy wpisać: KALENDARZ  i aktywować bonus podczas kolejnego depozytu.

Następnie przechodzimy na stronę eWinner gdzie z okazji zawodów na skoczni Ruka w Kuusamo, czeka CASHBACK 142 PLN.
Wystarczy na kuponie umieścić 1 zdarzenie z oferty Skoki Narciarskie, gdzie minimalny kurs jednostkowego zdarzenia to 1.20 a łączy kurs minimalny wyniesie 2.0

W zakładach bukmacherskich forBET bombka choinkowa z numerem 1 zawiera ciekawą ofertę. Jeżeli jeszcze dzisiaj założysz konto, to w ramach promocji Kalendarza Adwentowego otrzymasz także dodatkowo freebet – 20 PLN. Wraz z powitalnym bonusem, gdzie możesz zgarnąć nawet 2000 złotych, zapewnia to ciekawą ofertę na początek grudnia.

W LVBET po otwarciu okienka w świątecznym kalendarzu tego bukmachera czeka następująca oferta: postaw zakład kombi w dniu dzisiejszym w ofercie sportowej z minimum 3 selekcjami i kursem kuponu min. 2.50, a jutro otrzymasz bonus 10 PLN na swoje konto.

W STS, jeśli nie korzystałeś jeszcze z aplikacji STS możesz odebrać darmowe 25 PLN za instalację aplikacji mobilnej. Potwierdź tylko chęć aktywowania vouchera w sekcji BONUSY I AKCJE w bocznym menu aplikacji i to wszystko! Wykorzystaj swoją wiedzę i ciesz się z szybkiego i wygodnego obstawiania wydarzeń. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

​W Totalbet czeka na nas zadanie! Musimy odszukać Mikołaja (zielonego!) na trybunie sportowej. Jeśli go znajdziemy i klikniemy w jego postać, naszym oczom zaprezentuje się oferta. Jeśli załóżymy dziś konto w Totalbet, to za samą rejestrację otrzymamy darmowy zakład o wartości 25 zł! Nie trzeba nic wpłacać, wystarczy założyć konto! Freebet XMAS2019 łączy się z Freebetem 10 zł, co oznacza, że klient po wpisaniu kodu XMAS2019 i poprawnej weryfikacji konta otrzymuje freebet w wysokości 15 zł oraz drugi w wysokości 10 zł. Promocja ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy. Dla osób, które już posiadają konto w Totalbecie czeka oferta Cash Back. Dzięki niej możemy stawiać bez większego stresu na topowe ligi piłkarskie i Ekstraklasę. Jeśli kupon nie wejdzie, bukmacher ten zwróci połowę stawki do 200 zł!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024