Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwrot do 200 PLN w Superbet za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona

Super Peszko Superbet

Super Peszko Superbet

El Clasico już w niedzielę. Pierwszy zakład bez ryzyka! Wygrana albo zwrot do 200 PLN!

Zarejestruj się w Superbet z kodem LEGBUK, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona który odbędzie się w dniu 20 marca 2022 r. w niedzielę oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe, stawiając minimalnie 50 PLN. Jeśli trafisz, wygrana jest Twoja. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 200 PLN.

Pamiętaj! Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN oraz 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady promocji:

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona”

 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 • Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej 1 X 2 na mecz Real Madryt – Barcelona (zakład z grupy mecz „1, X lub 2”).
 • Do promocji zaliczony będzie tylko zakład wniesiony z konta depozytowego.
 • Nagroda to zwrot stawki do 200 PLN na konto bonusowe użytkownika, którego zakład zawarty zgodnie z warunkami promocji zostanie rozliczony jako przegrany.
 • Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Brak maksymalnej stawki kuponu przy czym bez względu na jej wysokość górny limit wypłaconego zwrotu może wynosić 200 PLN.
 • Kwota bonusu otrzymanego w ramach promocji „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona” pomniejszy wartość przyznanego w ramach oferty powitalnej Cashbacku do 1300 PLN, przy czym zwrot nastąpi w pełnej kwocie wniesionej stawki.
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Zwrot w postaci bonusu zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona ” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – Barcelona” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author