Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwiastun “Hunters”: Al Pacino ściga nazistów w serialu Amazona

Al Pacino pojawia się w tym roku w “Pewnego razu… w Hollywood” oraz “Irlandzczyku” który pojawi się 24 listopada na Netflix i wygląda na to, że to tylko rozgrzewka. Aktor zagra także w Hunters , nowej serii Amazon autorstwa Jordana Peele’a. W “Hunters” Al Pacino gra lidera zespołu ścigającego nazistów żyjących w tajemnicy w Stanach Zjednoczonych z lat siedemdziesiątych.

To jest zwiastun, więc nie ma tu dużo materiału. Ale atmosfera jest odpowiednio złowieszcza, a stawianie Pacino na pierwszym planie i na środku znacznie przyczynia się do nadania temu dodatkowi odrobiny klasy. Łowcy pojawią się na Amazon Prime Video w 2020 roku. Obejrzyj zwiastun Łowców poniżej.

Łowcy podążają za grupą nazistów, mieszkających w 1977 roku w Nowym Jorku. Jak wiadomo, Łowcy odkryli, że setki wysokich rangą nazistowskich urzędników żyją wśród zwykłych amerykanów i spiskują w celu stworzenia Czwartej Rzeszy w USA. Eklektyczny zespół Łowców wyrusza na krwawą wyprawę, aby doprowadzić nazistów do sprawiedliwość i udaremnij ich nowe ludobójcze plany.

Oprócz Al Pacino w serialu występują  Logan Lerman , Jerrika Hinton , Josh Radnor , Kate Mulvan y, Tiffany Boone , Greg Austin , Louis Ozawa Changchien , Carol Kane , Saul Rubinek , Dylan Baker i Lena Olin . Alfonso Gomez-Rejon , reżyser filmu “Earl i ja, i umierająca dziewczyna” i Wojna o prąd”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024