Silesion.PL

serwis informacyjny

Złota 44 – raj dla miłośników golfa

Nie tylko apartament, ale i styl życia. Otoczenie, w którym mieszkamy powinno być dla nas również miejscem realizacji swoich pasji i spotkań z tymi, którzy ją dzielą. W myśl tej zasady ZŁOTA 44, luksusowy apartamentowiec, jako jedno z udogodnień dla swoich mieszkańców, proponuje najwyższej jakości symulator do gry w golfa, na którym na co dzień trenują profesjonalni golfiści.

Golf jest niezwykle prestiżowy i elitarny, uwielbiany przez przedsiębiorców, którzy cenią swój czas i wybierają sport dający im możliwość relaksu, ale również nawiązania kontaktów biznesowych. ZŁOTA 44, chcąc umożliwić swoim mieszkańcom jak najlepsze warunki do networkingu, ale również realizacji swoich pasji, oferuje symulator do gry w golfa Foresight GC2, zapewniający świetne warunki treningu zarówno graczom początkującym, jak i wytrawnym golfistom szlifującym poszczególne elementy gry. To jedno z wyjątkowych udogodnień, jakie czekają na mieszkańców, znajdujące się na 8 piętrze w przestronnej strefie rekreacyjnej liczącej aż 1800 m2 powierzchni.

Rezydenci mają do dyspozycji aż 6 pełnowymiarowych, 18-dołkowych pól, które zostały odwzorowane w skali 1:1 na wzór najsłynniejszych resortów świata tj. Congressional Country Club w Stanach Zjednoczonych, Celtic Manor w Wielkiej Brytanii, Abu Dhabi Golf Club w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hazeltine w Minnesocie, Oakmont w Pennsylvanii czy Royal Troon w Wielkiej Brytanii.

Tego typu symulatory to rozwiązania treningowe najwyższej klasy, dające golfistom wygodną i elastyczną przestrzeń, by trenować i poprawiać swoje wyniki. Co więcej to doskonała okazja to treningu zimą i przygotowywanie formy na kolejny sezon letni.

***

ZŁOTA 44 – Polska to sukces. Luksusowy jak żaden inny, apartamentowiec przy Złotej 44 w Warszawie, został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Wieża oferuje swoim mieszkańcom 287 niepowtarzalnych apartamentów na 52 piętrach oraz piętro rekreacyjno-sportowo-biznesowe z 25-metrowym basenem. ZŁOTA 44 to perfekcyjna przestrzeń do mieszkania. Najwyższą klasę budynku potwierdzają nagrody w prestiżowych konkursach

– np. w International Property Awards 2015, w którym wieża została uznana za Najlepszą rezydencję w Unii Europejskiej, zdobywając główne nagrody aż w trzech kategoriach: Najlepsza inwestycja mieszkaniowa, Najlepszy apartament i Najlepszy projekt wnętrz apartamentów pokazowych. Poza tym w 2017 roku – jak wynika z badania rynku firmy doradczej Reas – ZŁOTA 44 drugi rok z rzędu została liderem sprzedaży luksusowych apartamentów w Warszawie. Inwestorami wieży są: BBI Development, spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz amerykański fundusz Amstar, który nabywa, buduje i zarządza nieruchomościami zarówno
w USA, jak i na rynkach międzynarodowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author