Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij paczkę pod choinkę od ambasadorów forBet

Kalendarz Adwentowy – 23 grudnia #Świętazforbet

Ho, ho, ho, Merry Christmas! Wigilia już jutro, więc wszystko powinno być prawie gotowe. Prezenty kupione? Kupione! Potrawy w garnkach nastawione? Nastawione! Choinka przyozdobiona?

Mamy nadzieję, że tak, bo bukmacher chce Ci pod nią położyć prezent od forBET! Pokaż im jak wyglądają sportowe święta, a oni wybiorą 5 najlepszych i nagrodzą je paczkami z gadżetami forBET oraz gadżetami od swoich Ambasadorów.

Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub Twitter) umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym i oznaczyć je tagiem #ŚwiętazforBET

Regulamin promocji:

1. Konkurs obowiązuje tylko dnia 23.12.18

2. Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych(facebook, instagram lub twitter) pod #ŚwiętazforBET umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym.

3. Pięć najlepszych naszych zdaniem zdjęć zostanie nagrodzonych paczką z gadżetami forBET oraz gadżetami od naszych Ambasadorów.

4. Każda osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

5. Organizator skontaktuje się z lauretami konkursu w ciągu 72 godzin poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

6. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników strony www.iforbet.pl oraz klientów punktów stacjonarnych forBET.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author