Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij paczkę pod choinkę od ambasadorów forBet

Kalendarz Adwentowy – 23 grudnia #Świętazforbet

Ho, ho, ho, Merry Christmas! Wigilia już jutro, więc wszystko powinno być prawie gotowe. Prezenty kupione? Kupione! Potrawy w garnkach nastawione? Nastawione! Choinka przyozdobiona?

Mamy nadzieję, że tak, bo bukmacher chce Ci pod nią położyć prezent od forBET! Pokaż im jak wyglądają sportowe święta, a oni wybiorą 5 najlepszych i nagrodzą je paczkami z gadżetami forBET oraz gadżetami od swoich Ambasadorów.

Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub Twitter) umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym i oznaczyć je tagiem #ŚwiętazforBET

Regulamin promocji:

1. Konkurs obowiązuje tylko dnia 23.12.18

2. Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych(facebook, instagram lub twitter) pod #ŚwiętazforBET umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym.

3. Pięć najlepszych naszych zdaniem zdjęć zostanie nagrodzonych paczką z gadżetami forBET oraz gadżetami od naszych Ambasadorów.

4. Każda osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

5. Organizator skontaktuje się z lauretami konkursu w ciągu 72 godzin poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

6. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników strony www.iforbet.pl oraz klientów punktów stacjonarnych forBET.