Silesion.PL

serwis informacyjny

Zbieraj mile z Kapitanem Milą w rankingu Betcris

Zbieraj mile z Kapitanem Mila w rankingu Betcris 2022

Zbieraj mile z Kapitanem Mila w rankingu Betcris 2022

Sebastian Mila dołączył do Betcris jako ambasador marki. Oprócz wsparcia w działaniach promocyjnych oraz aktywności w social media, przewidziana jest jego specjalna rola jako Kapitana Mili – twarzy nowego rankingu z pulą nagród o wartości 40 tys. złotych.

Odlotowy ranking Zbieraj Mile z Kapitanem Milą to dwumiesięczna akcja dla prawdziwych koneserów długodystansowej rywalizacji, w której tytułowe mile naliczane są i kumulowane w rankingu na podstawie równowartości netto każdego postawionego i rozliczonego kuponu. Promocja będzie składała się z podetapów uwzględniających dodatkowe gratyfikacje, a na koniec najlepsi zostaną nagrodzeni wycieczkowymi voucherami i atrakcyjnymi bonusami. Kapitan Mila zaprasza na pokład!

Poza sygnowaniem swoim nazwiskiem flagowej akcji rankingowej Betcris, Sebastian Mila jako ambasador brandu przewidziany jest do licznych działań wizerunkowych oraz typerskich budowanych wokół oferty bukmachera na kluczowe wydarzenia piłkarskie.

– Można powiedzieć, że marketingowo Betcris i Sebastian Mila to naprawdę zgrany duet. Nazwisko Sebastiana idealnie wpisało się w koncept naszej nowej akcji rankingowej i postanowiliśmy wykreować postać Kapitana Mili, który w naturalny sposób zachęca do rywalizacji w walce o nagrody w postaci m.in. voucherów wyjazdowych. Ponadto, jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych byłych reprezentantów kraju, a obecnie medialny ekspert telewizyjny i aktywny użytkownik mediów społecznościowych spełnia wszystkie najważniejsze kryteria ambasadora zakładów wzajemnych online. Nie bez znaczenia jest także jego otwartość oraz sympatyczna osobowość, co jak wierzymy pozwoli nam maksymalnie wykorzystać potencjał współpracy i tworzyć kreatywne promocje skierowane do naszych aktualnych i nowych klientów – komentuje Urszula Wasilewska, marketing manager Betcris Polska.

Współpracę ambasadorską Betcris z Sebastianem Milą koordynuje agencja Arskom Sport Brokers.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024