Silesion.PL

serwis informacyjny

Podwójna wygrana za mecz Lech – Legia w Betcris

Podwojna wygrana za mecz Lech Legia w Betcris

Podwojna wygrana za mecz Lech Legia w Betcris

Nie masz jeszcze konta w Betcris? To idealny czas aby to zmienić!

Już w najbliższą sobotę DERBY POLSKI! Kolejorz przy pełnych trybunach na stadionie w Poznaniu podejmie Wojskowych. Kto okaże się górą? Czy Legioniści pokrzyżują mistrzowskie aspiracje drużynie ze stolicy Wielkopolski? Masz swój typ? Wykorzystaj to!

Zagraj kupon AKO z min. jednym zdarzeniem z meczu Lech Poznań – Legia Warszawa, a jeżeli Twój kupon okaże się wygrany to BETCRISpodwoi Twoją wygraną!

Jak działa promocja?

Gracz musi wpłacić min. 50 PLN i postawić kupon AKO za DOKŁADNIE 50 PLN (kupon musi zawierać typ na mecz Lech – Legia).

Jeżeli kupon Gracza okaże się wygrany to BETCRIS dopisze do jego konta bonus o równowartości wygranej, aż do 400 PLN! Bonus można obracać na kuponach AKO (przedmeczowych lub live) składających się z min. 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „PODWÓJNA WYGRANA.  LECH – LEGIA” 

1. Organizatorem promocji „Podwójna wygrana. LECH – LEGIA” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „Podwójna wygrana. LECH – LEGIA” obowiązuje od dnia 07.04.2022 roku od godziny 10:00 do 09.04.2022 do godziny 23:59.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu)
b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu AKO (z min. trzema zdarzeniami) ze stawką DOKŁADNIE 50 PLN z salda głównego (depozytowego) z czego min. jedno zdarzenie musi pochodzić z meczu piłkarskiej Ekstraklasy: Lech Poznań – Legia Warszawa.
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego bonusu w wysokości równej kwocie wygranego kuponu, ale nie więcej niż 400 PLN WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się wygrany.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus.
6. Bonusy zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 11.04.2022 roku, do godz. 15:00.
7. Wartość środków bonusowych należy obrócić trzykrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (przedmeczowy lub live), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
8. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.
9. Zakłady AKO, zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
13. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania. Promocja łączy się z ofertą powitalną.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024