Silesion.PL

serwis informacyjny

Bukmacher rzuca wyzwanie kibicom Włókniarza Częstochowa

Już w piątkowy wieczór pierwsze emocje w ligowym wydaniu czekają kibiców forBET Włókniarza Częstochowa.

„Lwy” na inaugurację tegorocznego sezonu PGE Ekstraligi podejmą ekipę truly.work Stal Gorzów, a sponsor tytularny częstochowskiego klubu – forBET Zakłady Bukmacherskie rzucił wyzwanie kibicom, którzy w ten sposób powalczą o cenną i efektowną nagrodę!

#WyzwanieforBET – pod takim hasłem toczyć się będzie sponsoringowa akcja bukmachera, a jej celem będzie przyciągnięcie na trybuny SGP Areny Częstochowa, jak największej rzeszy sympatyków „czarnego sportu”. W przypadku, gdy w piątkowy wieczór na trybunach pojawi się minimum 12 000 fanów – sponsor tytularny sfinansuje biało-zieloną kartoniadę na całym stadionie dla kibiców na kolejny domowy mecz Włókniarza, który odbędzie się 26 kwietnia. Rywalem podopiecznych Marka Cieślaka będzie wówczas beniaminek PGE Ekstraligi – Speed Car Motor Lublin.

Inauguracja PGE Ekstraligi zawsze wzbudza dodatkowe emocje, stąd pomysł na realizację kolejnej odsłony #WyzwaniaforBET nie jest przypadkowy. Chcemy przyciągnąć, jak najwięcej kibiców Włókniarza na inauguracyjny mecz i jestem przekonany, że informacja o naszej akcji dodatkowo sprawi, że stadion będzie w piątkowy wieczór pękał w szwach. Z największą przyjemnością w tej sytuacji przegramy nasz zakład, a kibice będą mogli zaprezentować efektowną biało-zieloną kartoniadę na kolejnym spotkaniu ligowympodkreśla Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu forBET Zakłady Bukmacherskie.

Piątkowe wyzwanie, to kolejna akcja realizowana przez forBET i skierowana do kibiców częstochowskiego klubu. W piątek przed rozpoczęciem meczu, fani biało-zielonych będą mogli bawić się w specjalnej strefie kibica #fanZoneforBET, gdzie czekać będzie moc atrakcji. Strefa usytuowana będzie tuż przy bramie głównej, a jej początek zaplanowano na godzinę 18:30.

Cieszymy się z tak dużego zaangażowania naszego sponsora tytularnego i mam nadzieję, że w trakcie sezonu wraz z firmą forBET będziemy mogli realizować kolejne projekty marketingowedodaje Michał Świącik, prezes forBET Włókniarza Częstochowa. – Zapraszamy wszystkich kibiców na piątkowy mecz. Wspólnie podejmijmy wyzwanie rzucone przez naszego sponsora tytularnego i wspierajmy naszych zawodników w starciu z ekipą z Gorzowa.

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie drugi sezon będzie pełnić funkcję sponsora tytularnego żużlowców z Częstochowy. Bukmacher obecnie jest również sponsorem głównym piłkarzy Śląska Wrocław i ŁKS Łódź, a także sponsorem m.in. GKS-u Tychy, Odry Opole, partnerem głównym Polskiego Związku Tenisowego i oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w AMP Futbol. ForBET współpracuję również m.in. z Warsaw Sports Group.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024