Silesion.PL

serwis informacyjny

Wybierz własny Boost na mecz Legii z Rangers w Betclic!

Przed Legią Warszawa ostatnia przeszkoda na drodze do upragnionej fazy grupowej Ligi Europy. Rywalem warszawskiego zespołu jest słynny szkocki klub Glasgow Rangers prowadzony przez legendarnego Stevena Gerrarda. Początek meczu Legia Warszawa – Glasgow Rangers o godzinie 20.00. Transmisja na żywo w telewizji na antenie TVP 2.

W Betclic większa wygrana na ten mecz o 25%, 50% lub 100% dzieki Boostowi! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z kodem Legalny500 i odbierz cash back do 500 PLN

1 Dołącz do promocji – kliknij przycisk “dołącz tutaj”

2 Zagraj pojedynczy kupon na mecz elimin. Ligi europy:
Legia Warszawa vs Glasgow Rangers

Przykład:

Stawiam 40 zł na “Wynik 1. połowy: Legia Warszawa” przy kursie 3.75. Moje wygrane netto wynoszą 92 zł (132 – 40 stawka).

BOOST wynosi zatem 92 zł (100% z 92 zł).

3 Możesz zyskać do 100 PLN

Wygrane zostaną przyznane 23 sierpnia
W przypadku, gdy postawisz kilka kwalifikujących się kuponów, zwycięskim zostane kupon z najwyższym kursem.

Warunki i Regulamin

  1. Poniższe Warunki korzystania z usługi należy czytać w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.
  2. Promocja obowiązuje w Betclic od środy 21 sierpnia 2019 do czwartku 22 sierpnia.
  3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Gracze mają prawo do jednego bonusu bukmacherskiego podczas promocji. W przypadku, gdy gracz stawia kilka kwalifikujących się kuponów, zostanie wybrany zwycięski kupon o najwyższym kursie.
  4. Kupon kwalifikujący musi być pojedynczym kuponem przedmeczowym lub na żywo postawionym na mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers. Każdy kwalifikujący się kupon musi mieć minimalną stawkę 20 zł.
  5. Kupony postawione za środki bonusowe nie wliczają się do promocji. Powtarzające się kupony lub kupony zawierające ten sam wybór nie będą kwalifikować się do tej promocji. Kupony wypłacone przy użyciu Cashout nie wliczają się do promocji. Kupony systemowe nie kwalifikują się do tej promocji.
  6. W przypadku wygranych kuponów gdzie kurs wynosi od 2.00 do 2.50 wygrane zostaną zwiększone o 25%. W przypadku wygranych kuponów gdzie kurs wynosi od 2.51 do 3.50 wygrane zostaną zwiększone o 50%. Za wygrane kupony gdzie kurs wynosi równo lub więcej niż 3.51 wygrane zostaną zwiększone o 100%.
  7. Wszystkie bonusy bukmacherskie zostaną przyznane w piątek 23 sierpnia.
  8. Bonus musi zostać obrócony 4 razy przy minimalnym kursie 2.00 przed możliwością jego wypłaty.
  9. Ta oferta nie może być używana w połączeniu z innymi ofertami.
  10. Betclic nie jest w żaden sposób powiązany z Ligą Europy ani z występującymi w niej drużynami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author