Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Pszczoły ukąszą Białą Gwiazdę? Kinga Kwiecień o meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków

W piątek (23.08.2019) spotkanie Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków rozpocznie 6. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Mecz emitowany będzie na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K. Spotkanie Wisły odbędzie się w ramach sportowego pasma stacji Canal Plus „Super Piątek”, którego start zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Zakładam, że będzie to dobre widowisko dla kibiców, w którym nie zabraknie bramek, choć oczywiście chciałbym, aby zdobywał je przede wszystkim mój zespół powiedział trener piłkarzy Wisły Kraków Maciej Stolarczyk przed piątkowym meczem z Jagiellonią w Białymstoku.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (kursy na podstawie strony betfan.pl)

  • Jagiellonia Białystok
    – kurs 1.73
  • X (remis)
    – kurs 3.80
  • Wisła Kraków
    – kurs 4.45
https://youtu.be/oQhgWxzw_xw

#KwiecienPlecien to cykl prowadzony przez Kingę Kwiecień, przedstawiający najatrakcyjniejsze zakłady w BETFAN Sprawdźcie 58. odcinek! W piątek zaczynamy 6. kolejkę #Ekstraklasa! Jagiellonia Białystok podejmie u siebie Wisłę Kraków! Pszczoły ukąszą “Białą Gwiazdę”?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author