Silesion.PL

serwis informacyjny

Dzień pracownika ochrony! W BETFAN czeka bezpieczny zakład

22 sierpnia obchodzimy nieoficjalny Dzień Pracownika Ochrony, gdyż właśnie tego dnia w 1997 roku, została wprowadzona w życie ustawa, regulująca prawnie pracę ochroniarzy.

Co byśmy zrobili bez ochroniarzy, którzy – jak sama nazwa wskazuje – chronią nas przed czyhającym niebezpieczeństwem. Z okazji światowego dnia pracownika ochrony zakłady bukmacherskie BETFAN postanowiły się zabawić w jednego z takich Panów i proponuje specjalną ofertę w ramach Radaru365!

Zagrajcie za 49 zł kupon z kursem AKO 3.0. Bukmacher BETFAN Wam ten zakład ubezpieczy, bo jeżeli on nie wejdzie to gwarantuje zwrot równowartości stawki. Czujecie się bezpieczniejsi?

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 22.08
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych
  3. Kupon musi mieć łączny kurs minimalny 3.0. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty zakładów live.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 5 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli wszystkie spotkania nie są rozliczone.
  7. Bonus zostanie dopisany w piątek, 23.08.
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024