Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Box: 10 PLN cashback za Premier League 16 kwietnia

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

W kwietniu Superbet wystartował z najnowszą promocyjną akcją, która potrwa przez cały miesiąc! Każdego dnia sprawdzaj swój SUPER BOX i odbieraj bonusy codziennie. Postępuj zgodnie z warunkami promocji podanymi w okienku SuperBox i odbierz bonus! Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia promocji.

W jaki sposób otrzymać zwrot 10 PLN?

 1. Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko.
 2. Postaw zakład singiel lub multi za dokładnie 20 PLN.
 3. Promocyjny kupon musi zawierać spotkania tylko z oferty na Premier League rozgrywane w dniu dzisiejszym.
 4. Zwrot zostanie dodany za pierwszy przegrany kupon. 

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W SuperBoxie możesz liczyć codziennie na nowy bonus, aż do końca miesiąca! Naprawdę, każdego dnia! Wystarczy, że zalogujesz się na konto gracza SUPERBET i przejdziesz do zakładki Superbox w sekcji promocje, lub klikniesz skrót na stronie głównej!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „10 PLN Cashback za Premier League”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za dokładnie 20 PLN na spotkania Angielskiej Premier League, rozgrywane w dniu 16.04.2022 roku. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodząc wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 2. Promocyjny zakład musi zostać złożony za dokładnie 20 PLN z konta depozytowego.
 3. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel i multi z oferty przedmeczowej i na żywo.
 4. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 5. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 6. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkania Angielskiej Premier League. Jeśli na kuponie znajdzie się inne, niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 7. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 8. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 9. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 10. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 11. Kwota bonusu wynosi dokładnie 10 PLN i będzie wypłacona wyłącznie za pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Jeśli kupon ten będzie wygrany, gracz zachowuje wygraną, jeśli kupon będzie przegrany, gracz otrzymuje cashaback.
 12. Bonus będzie aktywowany do 48 godzin od rozliczenia promocyjnego kuponu.
 13. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na spotkania Angielskiej Premier League w okresie trwania promocji.
 14. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 15. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 16. Kupony zamknięte przy opcji cashoit nie biorą udziału w promocji.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 19. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 20. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „10 PLN Cashback za Premier League”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu ” 10 PLN Cashback za Premier League” nie zostaną aktywowane.
 21. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 22. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji 10 PLN Cashback za Premier League środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 23. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 24. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Przez cały kwiecień, w nowej promocji legalnego bukmachera Superbet pod nazwą “SuperBox” bonusy możesz otrzymać każdego dnia! W tym miesiącu do rozdania jest aż 5 000 000 PLN w bonusach!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024