Silesion.PL

serwis informacyjny

#WalentynkiZforBET

Love is in the air…

Piłkarski sezon w pełni, a już pojutrze Walentynki: co robić? Konkurs!

Pokaż, jak spędzasz czas ze swoją “połówką” i dodaj krótki opis! Najciekawsze zdjęcia zakłady bukmacherskie forBET nagrodzią bonusami oraz gadżetami! 

Akcja trwa do 17.02! Bukmacher liczy na Waszą Kreatywnośćna Twitterze i Facebooku

Walentynki tuż tuż… a piłkarski sezon się rozkręca… Wracają piłkarskie emocje na stadiony i przed telewizory, a my chcielibyśmy zobaczyć jak kibicujecie w tym romantycznym czasie ze swoją “połówką”. Na tę okazję odpalamy dla Was konkurs, w którym dla najlepszych do wygrania mamy bonusy oraz nasze forBET-owe gadżety.

Zasady są proste. Na naszym profilu społecznościowym na Facebooku pojawi się post konkursowy. Wystarczy, że w komentarzu obulikujesz zdjęcie jak spędzasz czas ze swoją połówką oraz dodasz krótki opis sytuacji ze zdjęcia. Na Twitterze lub Instagramie natomiast opublikuj tweeta ze zdjęciem, opisem i hasztagiem #WalentynkizforBET

Czekamy z niecierpliwością na Wasze wpisy. Liczymy na Waszą kreatywność!

Warunki konkursu:

– Organizatorem konkursu jest forBET zakłady bukmacherskie.

– Promocja organizowana w okresie 12 – 17 lutego 2019 roku.

– Promocja skierowana jest do osób, które posiadają zarejestrowane konto na www.iforbet.pl

– Promocja polega na opublikowaniu zdjęcia w mediach społecznościowych. Zdjęcia należy umieszczać na FB pod postem konkursowym lub na Twitterze/Instagramie z #walentynkiZforBET.

a) Na opublikowanym zdjęciu należy pokazać jak kibicuje się ze swoją „połówką” oraz dodać krótki opis sytuacji ze zdjęcia.

– Organizator skontaktuje się z lauretami konkursu w poniedziałek 18.02.19 poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

– Każda osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.

– Nagrody: Najelpsze posty zostaną nagrodzone bonusami oraz gadżetami firmowymi. O przyznaniu decyduje Organizator.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024