Silesion.PL

serwis informacyjny

W Fortunie Mistrzowski Pewniak na mecze Ligi Mistrzów

Przy okazji rozpoczęcia nowego sezonu Ligi Mistrzów bukmacher Fortuna zaprasza graczy do skorzystania z promocji „Mistrzowski Pewniak” w aplikacji mobilnej, która odbędzie się w dniach 20-21.10.2020 r.

Podczas obu dni trwania promocji postaw min. 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z Ligą Mistrzów za min. 30 zł każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP. Promocja obejmuje zakłady rozstrzygnięte do 22 października 2020 do godz. 10:00.

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Aby skorzystać z promocji kupony muszą zostać postawione poprzez aplikację mobilną Fortuny (pobraną ze sklepu z aplikacjami – wersja mobilna strony Fortuny nie wlicza się do promocji!).

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).