Silesion.PL

serwis informacyjny

Do Chorzowa zawita trofeum Fortuna Pucharu Polski!

Do Chorzowa zawita trofeum Fortuna Pucharu Polski

Do Chorzowa zawita trofeum Fortuna Pucharu Polski

W sezonie 2022/23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. Już w pierwszej rundzie trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Chorzowa przy okazji derbowego meczu Ruchu z Górnikiem Zabrze. Na fanów czekają również liczne konkursy i atrakcje.

1 września mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski będzie można odwiedzać w dwóch lokalizacjach:

  • Rynek w Chorzowie w godzinach 12:00-16:00;
  • Stadion Ruchu Chorzów w godzinach 18:30 do 21:30.

Jakie atrakcje czekają na kibiców?

  • liczne konkursy, w których do wygrania będą bilety na derbowy mecz z Górnikiem!
  • animacje;
  • gadżety;
  • a przede wszystkim – trofeum Fortuna Pucharu Polski, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie!

Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.

Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author