Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperPrzewaga dla wszystkich zarejestrowanych graczy w Superbet – 1:0 dla Polski i zakład wygrany

Zakłady bukmacherskie SUPERBET mają dla wszystkich zarejestrowanych graczy niezwykłą ofertę z okazji nadchodzącego meczu Walia – Polska, który zadecyduje o udziale w Mistrzostwach Europy 2024! Aby uczynić tę chwilę jeszcze bardziej emocjonującą, Superbet przygotował specjalną ofertę, która nie tylko zwiększy wasze szanse na zwycięstwo, ale także pozwoli cieszyć się z wygranej jeszcze szybciej!

W odróżnieniu do standardowej Superprzewagi w piłce nożnej, która działa przy dwubramkowej przewadze, ta specjalna oferta umożliwia Ci cieszenie się wygranym zakładem już po pierwszym trafieniu naszej drużyny! Wystarczy, że postawisz zakład przedmeczowy na awans Polski, a gdy nasi piłkarze strzelą bramkę na 1:0, zakład zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany!

Jedyne co musisz zrobić, to postawić zakład przedmeczowy na awans Polski!

Zasady działania promocji

Wystarczy, że Polska strzeli pierwszego gola w meczu – niezależnie od wyniku końcowego, my rozliczymy Twój zakład na awans Polski jako wygrany.

Objęty promocją zakład to:

„Awans (1:0 dla Polski i zakład wygrany) ” – 2 (dostępny wyłącznie w ofercie przedmeczowej)

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziesz na stronie Superbetu

Specjalna oferta  SUPERBET  dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 35 PLN– zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Globalnie grupa zatrudnia ponad 5 tysięcy osób, prowadząc działalność bukmacherską w Rumunii, Polsce, Brazylii, Belgii i Serbii. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał blisko 22% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był wiceliderem bukmacherskiego rynku online w naszym kraju.

Superbet od początku działalności na naszym rynku prężnie wspiera polski sport. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn. Bukmacher jest również sponsorem reprezentacji Polski w skokach narciarskich oraz największego turnieju szachowego – Superbet Rapid&Blitz – oraz w darcie – Superbet Poland Darts Masters.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024