Silesion.PL

serwis informacyjny

Uratowani przez VAR! Zwrot w Superbet za przegrany zakład.

Zarejestruj się w Superbet z kodem LEGBUK , w dniach 26.02 – 28.02 i postaw swój pierwszy zakład – 1, X lub 2 rynki – na dowolny mecz z 19 rundy Ekstraklasy. Jeśli jakakolwiek decyzja VAR zostanie podjęta (strzelona bramka, bramka anulowana, kara, czerwona kartka) podczas wybranej przez Ciebie gry i przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz zwrot gotówki do 100 PLN (bez podatku). Decyzja VAR musi zostać podjęta, a nie zaznaczona.


Minimalny zakład musi wynosić przynajmniej 10 zł. Pod uwagę brany jest tylko pierwszy zakład po pierwszej wpłacie. Oferta Superbet dotyczy wyłącznie zakładów single na 1, X lub 2 z 19 rundy Ekstraklasy. Nie ma znaczenia, czy decyzja VAR wpłynie na wybrany zakład, czy nie, po prostu musi zostać podjęta podczas meczu, na który obstawiasz. Oferta dotyczy zakładów przedmeczowych

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbet z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Video assistant referee (VAR), inaczej wideoweryfikacja to system pomocniczy, stosowany w meczach piłki nożnej, mający na celu zapobieganie błędom popełnianym przez sędziów boiskowych. Podczas oficjalnego spotkania piłkarskiego zadebiutował w sierpniu 2016. System ma pomagać sędziom boiskowym, a obsługiwany jest przez specjalnie w tym celu przeszkolonych tzw. sędziów VAR, zwanych też asystentami wideo (AVAR) (pożądanym jest, by zostawali nimi byli lub czynni arbitrzy boiskowi).

Regulamin Promocji „Bonus za VAR” w dniach od 26.02.2021 roku do 28.02.2021 roku”

I. Postanowienia Ogólne:

 1. Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Bonus za VAR” zwanej dalej „Promocją”.
 2. Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
 3. Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
 5. Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 6. Promocja obowiązuje w każdy weekend objęty promocją, w okresie od dnia 26.02.2021 roku do dnia 28.02.2021 roku.

II. Uczestnictwo w Promocji „Bonus za VAR”

 1. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus za VAR”

 1. W celu otrzymania zwrotu w promocji Bonus za VAR gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, przez stronę partnerską, w dniach 26-28.02.2021, dokonać pierwszej wpłaty i złożyć pierwszy zakład na dowolny mecz 19. kolejki Ekstraklasy .
 2. Kwalifikujący do otrzymania bonusu zakład powinien zostać złożony wyłącznie na rynki 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości) z konta depozytowego.
 3. Minimalna stawka zakładu kwalifikująca do otrzymania bonusu to 10 PLN.
 4. Tylko pierwszy postawiony zakład, po dokonaniu wpłaty, jest bramy pod uwagę w tej promocji.
 5. W promocji biorą udział tylko zakłady typu singiel (1, X lub 2), złożone z konta depozytowego, na mecze 19. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, rozgrywane w dniach 26-28.02.2021 roku.
 6. Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia promocji.
 7. W promocji biorą udział zakłady na mecze, w których zostanie podjęta decyzja VAR (bramka strzelona, bramka anulowana, rzut karny, czerwona kartka).
 8. Jeśli w meczu, na który postawiłeś zakład, będzie podjęta taka decyzja (nie musi być sprawdzona), a Twój pierwszy postawiony kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot gotówki do 100 PLN (bez podatku).
 9. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 10. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 11. Tylko kupony przegrane kwalifikują się do otrzymania bonusu.
 12. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 13. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.
 14. Do promocji zaliczają się kupony, który zawierają tylko mecze z regularnej oferty zakładów Organizatora. Jeśli na kuponie znajdzie się wydarzenie z Oferty Specjalnej zakładów lub wydarzenie nie określone w tym punkcie, kupon nie zostanie zakwalifikowany do Promocji.
 15. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 16. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 17. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Bonus za VAR”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Bonus za VAR” nie zostaną aktywowane.
 18. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 19. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Bonusem za VAR środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 20. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.

IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Bonus za VAR”

 1. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.4.
 3. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinacje wynoszącą co najmniej 1.8.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną postawione na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Mecz” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 6. Bonus nie może być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu i:
 8. i. zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 9. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 3 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 10. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 11. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

V. Przetwarzanie Danych Osobowych

 1. Niniejsza informacja nie uchybia obowiązkowi informacyjnemu zawartemu w Polityce Prywatności Administratora, która jest akceptowana przez graczy podczas rejestracji na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji należącej do Administratora.
 2. Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.
 3. Twoje Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – „RODO”).
 4. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail na podstawie Twojej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych na e-mail, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę, za pośrednictwem swojego konta, w zakładce „Twoje konto”, dalej „ustawienia” następnie w zakładce „zarządzaj zgodami” kliknij edytuj i odznacz okienko. Nie zapomnij zapisać zmian.
 5. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 6. Odbiorcą danych osobowych jest dostawca usług poczty elektronicznej oraz podmiot obsługujący systemy IT należące do Superbet.
 7. Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji pod linkiem: https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci.

VI. Postępowanie Reklamacyjne

 1. Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
 2. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
 3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji.
 2. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
 3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author