Silesion.PL

serwis informacyjny

Tygodnik Płocki ponownie partnerem Wisły Płock

Tygodnik Plocki ponownie partnerem Wisly Plock

Tygodnik Plocki ponownie partnerem Wisly Plock

Partnerem medialnym Wisły Płock został Tygodnik Płocki. Tym samym redakcja popularnego, płockiego czasopisma po kilku sezonach wraca do współpracy z Nafciarzami.

Tygodnik Płocki to najstarsze i największe czasopismo regionalne na północnym Mazowszu, ukazujące się nieprzerwanie od 1972 roku. Redakcja partnera medialnego Wisły Płock znajduje się w Domu Prasy przy Starym Rynku w Płocku, a redaktorem naczelnym jest Pan Tomasz Szatkowski. Czasopismo obejmuje Patronatem Tygodnika Płockiego wydarzenia kulturalne, sportowe, gospodarcze i regionalne.

Po kilkuletniej przerwie ponownie będziemy mogli współpracować z Wisłą Płock. Istotne jest to, że los naszego lokalnego klubu piłkarskiego nigdy nie był nam obojętny, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mieli wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku naszego partnera – powiedział redaktor naczelny Tomasz Szatkowski.

Tygodnik Płocki to jeden z bardziej poczytnych tytułów w regionie. Dzięki naszej współpracy będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej grupy kibiców, również tych starszych, co powinno wpłynąć na wyniki frekwencyjne na meczach Wisły Płock, czy na budowanie pozytywnego wizerunku naszego klubu – skomentował dyrektor marketingu i sprzedaży i rzecznik prasowy Wisły Michał Łada.

Tygodnik Płocki planuje zintensyfikowanie działań, mających na celu promocję spotkań Wisły Płock w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy, oraz skupi się na przedstawianiu informacji z życia klubu. Oprócz Tygodnika partnerem Nafciarzy pozostaje Radio Eska.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023