Silesion.PL

serwis informacyjny

Piłkarskie szachy, powtórka z Euro czy koronacja Zlatana? Co wydarzy się w meczu Polska – Szwecja?

Nadzieja w Lewym Kurs 50 na gola Polaka w Betfan

Nadzieja w Lewym Kurs 50 na gola Polaka w Betfan

Już tylko godziny dzielą nas od meczu Polaków o awans na mundial. W legalnych zakładach bukmacherskich BETFAN nowi klienci mogą skorzystać z boosta na gola Roberta Lewandowskiego, z kolei dla pozostałych, Betfan przygotował kolejną odsłonę akcji “POLSKA GUUUUROM”.

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

Oprócz standardowej oferty zakładów na spotkanie z udziałem naszych rodaków BETFAN przygotował także zakłady specjalne, a wśród nich…

  • Cz. Michniewicz podczas pomeczowej konferencji prasowej naleje innej osobie wody do szklanki – 1.30

Propozycja określana jako największy “pewniak” dzisiejszego wieczoru. Selekcjoner reprezentacji lubuje się w “obsługiwaniu” w ten sposób swoich towarzyszy podczas konferencji. Ostatnio z uprzejmości Michniewicza mógł skorzystać Matty Cash. Nic nie wskazuje na to, aby dziś miało się to zmienić!

  • Powtórka z EURO2020: Polska będzie przegrywać, po czym wyrówna wynik meczu – 3.30

Jak mówi znane powiedzenie, historia lubi się powtarzać, a Polska… lubi odrabiać straty. Podobny scenariusz miał miejsce również przed kilkoma dniami w meczu towarzyskim ze Szkocją, gdy musieliśmy “gonić wynik”. Mamy nadzieję, że nasi kadrowicze zachowają koncentrację od pierwszej minuty na murawie, jednak nie możemy wykluczyć “falstartu”. Czy dzisiaj będzie on mieć miejsce?

  • Ze Szwecją zagramy w “szachy”: 0:0 w meczu i poniżej 3,5 celnych strzałów (reg. czas gry) – 15.0

Niejednokrotnie nasi rodacy byli uczestnikami spotkań określanych jako “piłkarskie szachy”, a w spotkaniu z bardzo underową Szwecją taki obraz meczu jest całkiem prawdopodobny. Choć dla widowiska znacznie lepiej byłoby zobaczyć pokaz ofensywy, to nie możemy wykluczyć scenariusza, w którym o bramki będzie bardzo ciężko. BETFAN wycenia taką opcję na kurs 15.0!

  • Z. Ibrahimovic strzeli gola, a jeden z zawodników podczas celebracji założy mu koronę – 100.0

Król jest tylko jeden… tak przynajmniej powiedziałby o sobie sam “Ibra”! Właśnie w nim Szwedzi pokładają nadzieje na zdobycie bramki dającej upragniony awans, a Zlatan nieraz już pokazywał, co potrafi. Kto wie, jak bardzo naszych rywali poniosą emocje, jeżeli taki scenariusz by się spełnił!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024