Silesion.PL

serwis informacyjny

Twój Weekend czyli wyższe wygrane o 12% w forBET

Zarezerwuj czas na czerwcowe weekendy!

Już 7 czerwca rozpoczyna się kolejna promocja dla Graczy forBET – TWÓJ WEEKEND. Od razu uprzedzamy, że fotek nie będzie. Natomiast w zamian przez cały czerwiec od piątku do niedzieli bukmacher będzie podwyższał wygrane na każdym kuponie aż o 12% Będziesz miał zatem okazje odbierać pełne wygrane za swój kupon. Zatem nie czekaj, wejdź do gry i zgarniaj wysokie wygrane – to najlepsza promocja, to TWÓJ WEEKEND!

Zasady promocji:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET oraz Klientów naziemnej sieci sprzedaży forBET
3. Promocja obowiązuje w każdy weekend, od piątku, od godz. 18:00 do niedzieli, do godziny 23:59.
4. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.
5. W promocji biorą udział TYLKO kupony PRZEDMECZOWE – z wyłączeniem zakładów długoterminowych.
6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.
7. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych zasadach promocji w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024