Silesion.PL

serwis informacyjny

Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto nadal partnerem Polskiej Ligi Esportowej

Jako Partner Główny Polskiej Ligi Esportowej oraz Partner Tytularny Dywizji Profesjonalnej występuje Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, od wielu lat jest największym mecenasem polskiego sportu. Spółka wspiera jego rozwój na kilku poziomach, m.in. poprzez przekazywanie środków z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych. Od 1994 roku spółka przeznaczyła na polski sport prawie 13 mld zł. Dzięki spektakularnej transformacji technologicznej, której spółka uległa w ostatnich latach, w obszarze jej działań znalazł się także esport i jego profesjonalizacja. Ogłoszenie współpracy marki LOTTO oraz Polskiej Ligi Esportowej w 2020 roku jest kontynuacją partnerstwa z poprzedniego roku.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, także i w tym trudnym, nietypowym dla wszystkich roku współpracuje z Polską Ligą Esportową. To ponowne wsparcie Polskiej Ligi Esportowej jest najlepszym dowodem na to, że zainteresowanie spółki rynkiem gamingowym znajduje odzwierciedlenie w realnych działaniach i tym samym umacnia pozycję Totalizatora Sportowego jako partnera godnego zaufania, która nawet czasach pandemii nie rezygnuje z przyjętych wcześniej planów. Wspieranie esportu jest wyrazem konsekwentnej realizacji rozwoju spółki w sektorze online, którą firma rozpoczęła w 2018 roku. Totalizator Sportowy chce być postrzegany już nie tylko jako mecenas sportu w jego tradycyjnym rozumieniu, ale także jako i esportu. Z okazji nadchodzącego, pierwszego jesiennego sezonu, życzę zawodnikom radości z esportowej rywalizacji, a kibicom niezapomnianych wrażeń! – podkreśliła Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024